Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor miért van mindig...

Karácsonykor miért van mindig 10-15 fok már egy jó 10 éve minden éven?

Figyelt kérdés
Előtte meg utàna mindig 0 fok körül van szinte csak karácsonykor nem. Ilyen időben inkább húsvétot kellene ünnepelni...
2018. dec. 22. 13:23
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Krdves 18-as, az ország délnyugati felén élek, itt pár napja elég rendes mennyiségű hó leesett, aztán jött rá egy kellemes kis ónoseső. Szóval nem éppen ideális állapotok voltak az utakon, főleg mivel kishazánkól van szó, tehát nem voltak rendesen letakarítva az utak, én örültem az enyhülésnek. És már most tele a hócipőm a téllel 😀
2018. dec. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Itt jelenleg 3 fok van, zuhogó eső éjszaka óta. :( Tegnap melegebb volt, sütött a nap is.
2018. dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
44 éves vagyok, így kiszámolható, hány telet értem meg eddig. Gyerekkoromban sem volt ritka, hogy karácsonykor pulóverben köttünk-mentünk. Alug 5-6 alkalom él az emlékeimben, amikor esett a hó és abból sincs sokkal több, amikor legalább téliesen hideg volt. A globális felmelegedésre pedig ne úgy gondolj, hogy mist akkor minden évszakban stabilan több lesz az átlaghőmérséklet. Átalakítja az időjárást, a légkört. Gyakoribbak lesznek a frontok, amik ilyen szélsőséges időjár\si éetékekt produkálnak. Az mondjuk valóban érdekes, hogy most már évek óta megfigyelhető, hogy ha téliesen is indul a december, következetesen karácsonyra esik be egy enyhülés.
2018. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!