Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor kiszabad verni...

Sdhdjdnnx kérdése:

Karácsonykor kiszabad verni vagy ez jézus és isten iránt tiszteletlenség lenne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy kanos vagyok és jól jönne ha valaki meg tudná mondani

2018. dec. 24. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
XD
2018. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Jeszus fater üzenete:

Ez tiszteletlen fiam, nem azért teremtettelek, hogy a szülinapomon játssz a játékszereddel! Ünnepelned kéne a faterodat. Na irány a bolt és hoz egy sört!!

2018. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Te nem csak hulye vagy hanem tiszteletlen is. Verd ki, szart se izgat...
2018. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Engem pl pont izgat tekintve hogy mindjárt szét robban a farkam már 6 napja nem volt..
2018. dec. 24. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne kiverni?
2018. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nagyon sajnálom fiam, hogy ilyen buta és primitív vagy, ráadásul provokatív.


Ezzel a hozzáállással itt nem rúgsz labdába, ezzel senkit sem idegesítesz fel, maximum saját primitívségedet igazoltad ezzel. Kiállítottad saját szegénységi bizonyítványodat! Semmi baj, majd imádkozunk érted, hogy meggyógyulj és, hogy értelem és világosság legyen a szívedben az elmédben.


Senkit nem érdekel, hogyha tele a zacsi, mikor vered ki! Ahogy ahhoz sincs senkinek semmi köze, hogy az ember mikor fekszik le élete párjával!


A legnagyobb probléma az, hogy elég idős és érett vagy már ahhoz, hogy ilyeneket irogass, ám még-sincs normális kapcsolatod ahhoz, hogy ezt a kérdést, ezt a problémát az életed párjával old meg.


Üdvözlettel!

2018. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érezd jól magad!:)

Vidám, örömteli karácsonyt! :)

Szerintem Isten meg Jézus tuti nem haragudnának meg érte; ők örülnek, ha jól érzed magad:) Istent én pl személy szerint egy ilyen jóságos, szerető apuka-figurának gondolom, Jézus pedig azt mondták, a mi égi bátyánk:)

Szóval ők szeretnek minket :)

2018. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb, ha telefonszámot cseréltek priv-ben és ott beszélitek meg, hogy ki, kinek, mikor és hányszor!!!
2018. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!