Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Ajándékötlet? EZ aranyos

Ajándékötlet? EZ aranyos

Figyelt kérdés

[link]


10hónapos babának ez megfelelő??

A mikulás ilyet hoz majd,szerintem nagyon jópofa,és szerintem nagyon élvezi majd ahogy táncol ez a manó :))


2011. nov. 24. 17:39
 1/3 anonim válasza:

Tavaly Karacsonykor a ferjem kapott a kolegaitol egy zenelo tancolo pulykat. A kisfiam annyira elvezte, hogy alig tudtuk tolle elvenni. 17 honapos volt a nyaron es akkor is allandoan megkellett neki nyomni a pulyka gombjat, hogy tancoljon meg zeneljen ahanyszor csak meglatta a garazsba (ott taroljuk a tobbi karacsonyi cuccal). Most is nagyon szereti pedig mar 22 honapos. Pont multhonapba ment ki a garazsba a ferejmmel es be kellett neki a pulykat kapcsolni. :) Most mar siman lekever a pulykanak 1-2 pofont is es vele tancol.

Ilyen a mi pulykank:

http://www.youtube.com/watch?v=2MhSdceuhFM&feature=related

2011. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én két éves keresztgyerekemnek vettem egy éneklő táncoló talán hóember vagy Jeti volt már nem tudom pontosan, és irtózatosan félt tőle
2011. nov. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a pulyka nagyon jó!!!!De jót nevettem rajta.
2011. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!