Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit kell tennie egy krampusznak?

Mit kell tennie egy krampusznak?

Figyelt kérdés

Az iskolában krampusz leszek... :D Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám kicsit színesíteni a szaloncukorosztást? Olyan dolgokra kéne gondolni, amik egy óvodásnak tetszik.


Előre is köszi :)



2012. dec. 4. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk megkérdezték a szülőket, hogy miért lehet megdicsérni és "megszidni" a gyereket.

Így a Mikulás és a krampusz is tudta, hogy mit mondjon nekik.

A mikulás adta a cukrot, a krampusz kicsi virgácsot. De nem ütötte meg egyik gyereket sem. Csak arra ütött egy picikét, aki nagyon verekedős volt.

2012. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tetris ***** válasza:
100%

A fenébe! Eltűnt, amit írtam, hát leírom mégegyszer, de ha megint eltűnik, akkor le van....

Ne csak a Télapónak legyen zsákja, hanem neked is. A tiedben csak egyféle kis cukor legyen, az övében pedig az értékesebb dolgok.

Szerintem tréfásra kellene venni a figurát. Csinálj úgy, mintha te is ajándékoznál a zsákodból, de egészen másként, mint a Télapó. Nincs az sehol törvénybe iktatva, hogy csakis adni lehet a szaloncukrot. Miért ne lehetne dobni? És még cifrázni is lehetne, például hátulról dobod, lábad közül, oldalról, fejed fölül. Aztán a gyerekek majd elkapják.

Meg lehetne tréfálni a gyerekeket, hogy időnként csak úgy teszel, mintha akarnál dobni valamit, aztán meg semmi se repül.

Időnként azzal is meg lehetne viccelni a kissrácokat, hogy kihúzol a zsákból valami egészen nagy marhaságot. Például egy lukas zoknit, vagy egy üres csokipapírt, egy üres mogyoróhéjat, ilyesmiket. Azt is el lehet dobni, aztán majd nagyot nevet az illető, aki elkapja.

Azt is meg lehet tenni, hogy a zsákból előhúzol egy nagy sárgarépát. Erre a Mikulás megkérdezheti, hogy tán csak nem a Hóember orrát akarod elajándékozni? Te persze tagadod.

Megteheted, hogy ott állsz a Mikulás mellett, és egy óvatlan pillanatban lekapod a sipkáját, és azt is el akarod dobni a gyerekek közé, persze ő nem engedi, és elkezd kergetni. Kéri a gyerekeket, hogy segítsenek elkapni téged a sapkával.

Eljátszhatod, hogy aggódsz amiatt, hogy kifogy a Mikulás- zsákból a cukor, és lopkodni akarsz belőle. Persze a Mik. nem lát semmit, de a gyerekek izgulhatnak, hogy sikerül-e neked megszerezni valamit a zsákból.

Na, annyi ötletem volt. Remélem segítettem.

2012. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!