Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Milyen karácsonyi süteményeket...

Milyen karácsonyi süteményeket tudnátok ajánlani, amik könnyen elkészíthetők? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
vagy akármilyen sütik, amelyeknek van valami különleges karacsonyi formájuk :)
2013. nov. 6. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mézeskalács :)
2013. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van a mézeskalács,süthetel kekszet,linzert fenyő,harang,csillag formára szaggatva.A tésztába reszelt narancshéjat és darált mogyorót téve.De egy sima kavart tésztát sem kell kockára vágni,lehet azt is szaggatóval.Tavaly lehetett kapni dekorcukorból hópelyhet.Minden sütit karácsonyi hangulatúvá varázsol.A fahéj szintén karácsonyi illat.A mák,a dió.A muffinba egy kis mézeskalács fűszerkeverék és máris jó.Feketeerdő torta pl.
2013. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem minden amibe kókusz kell...pl. kókuszgolyó, kókuszkocka meg a havas háztető süti. Esetleg raffaello golyó.


Ezenkívül ott a linzer, ha fenyőfa vagy csillag alakúra szaggatod, akkor a fatörzstorta, piramis sütemény.


Most ennyi jutott eszembe.

2013. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem ami karácsonyi sütiként beugrik, az a beigli, zserbó, mézeskalács, de lehet linzer karácsonyi formákra szaggatva, mézes puszedli (idén ezt is kipróbálom), gyümölcskenyért is sokan szoktak karácsonykor,hókifli (porcukorba forgatva olyan télies hangulatú:-) vagy csak nekem?!:-D )fahéjas csillag, mindenféle kuglóf... Ennyi jutott hirtelen eszembe.
2013. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyszerűen tökös-sütit aminek a közepén 1 luk van
2013. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A forma attól függ, milyen szaggatód van otthon. Linzert vagy mézeskalácsot tudsz szaggatni. Linzerre tehetsz cukormázat (ízesített is lehet).
2013. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] én minden évben elkészítem ráadásul formázni is lehet.
2013. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nézd meg a nosalty.hu oldalt ott sok könnyen és olcsón elkészíthető receptek vannak :)
2013. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!