Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Elmondjuk a gyereknek, hogy...

Elmondjuk a gyereknek, hogy mikulás, Jézuska nem létezik?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az öcsém most 8-éves (én 18) és a szüleimmel nem tudjuk, hogy elmondjuk-e neki, vagy majd idővel hátha rájön. Ő 100%-ban hisz még az egészben, nagyon be van zsongva, cipőket takarít, teát kalácsot készít a mikulásnak stb.

Ti hogy tudtátok meg, hogy mondták meg nektek, vagy hogyan mondtátok meg a gyerekeiteknek? Én attól tartok, ha rájön/elmondjuk nagy családás lesz számára.


2013. dec. 5. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Csak az létezik, ami fizikailag is látható. Mikulás van, kint van az 'eredeti' az északi sarkon, ő valóban létezik.
2014. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
88%

Amikor 8-10 évesek voltak a fiaim én is sokat gondolkodtam ezen, de rájöttem hogy nem kell ezzel foglalkozni majd maguktól rájönnek.

A mikulás előtti estén a fiúk ezt mondták a kisebbiknek (egy huncut mosollyal) hogy: gyere menjünk játszani és csukjuk be az ajtót, hogy jöhessen a mikulás.

Ekkor tudtam meg hogy a két nagyobbik már tudja.

2016. nov. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!