Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Nem vettem semmit páromnak...

Nem vettem semmit páromnak mikulásra ő meg vett nekem hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Azt hittem nem fog venni semmit azért nem vettem. Tegnap meg jött haza melóból és hozott nekem kis meglepetést és olyan rosszul éreztem magam,hogy én nem vettem neki semmit. Vegyek neki ma valamit? Vagy ez már majd csak úgy jön le,hogy kényszerből veszem? Ti mit csinálnátok? 23L
2016. dec. 6. 11:57
 1/10 anonim válasza:
Az élet hatalmas problémái...
2016. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Készítsd neki finom vacsorát.

Vagy vegyél egy különlegesebb csokit, bort, sört stb, amit szeret.

:)

2016. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
67%

Most már ne vegy3l semmit neki.

Majd karira készülj rendesen.

Nem azért kell adni a másiknak mert kapunk valamit hanem mert szeretjük.

2016. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikulásra? nyilván nem volt jófiú, ha nem kapott ajándékot. Azt pedig köszönd meg szépen, hogy a tiedet átvette az őszöregembertől.
2016. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazából ma van Mikulás, 6-án, tehát nyugodtan vehetsz, és mondhatod, hogy te mára készültél.
2016. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél már. Ez olyan hogy magadtól nem jutott eszedbe most meg csak azért mert ő vett. Jövőre gondolj rá előre. de szerintem nem egy hatalmas probléma ami miatt ki kellene engesztelni. én minden évben veszek a férjemnek , ő pedig nem. Nem érzem rosszul magam miatta.
2016. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagyobb gáz lenne, ha te lennél a fiú, de akkor sem egetrengető probléma. Ha nem mondtad neki, hogy elfelejtetted, akkor vehetsz neki mára, s megmondod nálatok ma van Mikulás. De ha mondtál neki valamit, hogy te nem gondoltad, hogy ajándékoztok Mikulásra, akkor inkább ne vegyél semmit.
2016. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát mondtam,hogy én nem vettem semmit ö meg,hogy gondoltam. Lehet,hogy már nem veszek semmit majd kiengesztelem a szeretetemmel
2016. dec. 6. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:
De mégis mit kell kiengesztelni? Ha ezen besérült akkor lapát mert nem normális. Vagy csak te dramatizálod túl. Kiengesztelni....
2016. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki öltözzön Mikulásnak, aztán ülhetsz a Mikulás faszánkóján.
2016. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!