Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amit tettem arra nincs mentség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit tettem arra nincs mentség. Hogyan engeszteljem ki? Szeretem.

Figyelt kérdés

Huszon evesek vagyunk az ikertestveremmel es van az a bizonyos lany. Nő. Mindketten joban vagyunk vele, regen a testverem jobban kedvelte, de hozzam all kozelebb, miota osszejarunk (eleg sokszor lefeküdtünk egymással es minden alkalom őrületes volt).

Szamomra a testvérem a legfontosabb ikrekhez kepest is különösen szoros a kapcsolatunk es eleg rosszul érintett mikor kibokte h féltékeny rank. De orultem h vegre elmondta mi bantja. Az egeszbol vegul az lett hogy jo cseréljünk. Egy ejszaka es Ennyi.

Teljesen ugyanugy nézünk ki. O 1-2 centivel magasabb nalam de azt is csak akkor lehet észrevenni ha szorosan egymás mellett állunk.

Meg volt beszélve a lánnyal egy találkozó hogy feljön hozzam es akkor jol érezzük magunkat kicsit ahogy szoktuk. Eleg rosszul ereztem magam hogy a testveremnek adom Ot de... Nem tudom azt akartam h neki is jo legyen.

Kicsit egymásba gabalyodtak de rosszul sült el a dolog a lany az elojateknal rájött... Persze napok ota nem beszel velunk. Nagyon dühös vagyok magamra amiert ekkora roh**ék voltam pont vele.

Tudom hogy amit tettem megbocsajthatatlan es a minimum h terden csusszak elotte de nem veszithetem Ot el.

Eddig azt hittem azert kedvelem ennyire őrülten es azert kivanom minden percben mert jo vele a szex. De rajottem h szeretem. Nagyon.


(Bocs a helyesirasert mobilról pötyögtem.)


2016. júl. 6. 14:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem szeretet.
2016. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%

Wooow.

Hát ez egy nagyon durva lecke volt.

Személyiségétől függ, hajlandó-e letesztelni, normális vagy-e már e téren.

Legalább ezt is megtanultad. :)

Haladsz.

2016. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

A pokol kénköves bugyraiban kellene szenvedned ilyenért. Ezt ha durván nézzük erőszaknak is lehetne minősíteni.


Tudod vannak azok a videók, ahol a fiú beköti a lány szemét, majd 1 másik fiú kezdi el kényeztetni. Nah azok konkrétan nemi erőszaknak minősülnek.

Itt is erősen hasonló a helyzet.

2016. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Sose szeretted.
2016. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Ha szeretsz valakit nem dobod be a közösbe. Undorító.
2016. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
A sok negatív komentelovel szemben én valahol meg tudlak érteni nekem is volt egy ikertestverem! A lany meg ha ertelmes valahol megertheti ezt ha nem is bocsajt meg de ha megerti az mar haladas! Igen ez az amit nem nagyon lehet tudni legyetek vele oszintek a tesoddal ! Szerintem megerti
2016. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%

azért ez durva :D

inkább meg kellett volna kérdezni hogy hármasban bevállal-e titeket (az ikrekkel kifejezetten jó lehet)

2016. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

#6 ebben mit lehet megérteni?

Azt hogy a lányt tárgynak tekintette és odaadta egyszerűen a testvérének?


Ki az aki megérti azt, hogy mások őt csak egy használati tárgynak tartják? Normális vagy?

2016. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
5. Vagyok. Nekem is ikertesóm van. Attól ez még nem megérthető. Egy emberről beszélünk itt, nem a fele szendvicsemről.
2016. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
6%
Az a baj veletek hogy szidjatok de nem tudjátok milyen egy ikerkapcsolat!! Olvastam az ujsagban hogy egy ausztral ikerpar mindenen osztoszkodik!! Szó szerint! Ezt csak az ertheti akinek van ikertestvere! Es ti okosok! Könyörgöm segítséget kért akkor miért támadjátok!? Ez az undorító szerintem! Amikor van egy utolsó sz@r eb ott van osszetartas de ha van valami mas, akkor megy a szethuzas mint itt!
2016. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!