Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Nevnapi ajándék olyan férfinak...

Nevnapi ajándék olyan férfinak akinek sosem kell semmi?

Figyelt kérdés

A páromnak nevnapjára szeretnék valami apróságot, de olyan egy, nem is tudom mi, nem örül sose semminek.

Szereti a focit, folyton sport híreket böngész és telefonozik,na meg persze a kisfiúnkat imádja. De ennyi.

Gondoltam össze dobok egy fincsi vacsit, sütök egy sütit (remélem örül majd neki).

Parfümöt vettem Valentin napra, úgyhogy az kilőve. Még gondoltam keresek képeket és nyomtatok bekereteztem, de nem tudod jó ötlet e.


2020. júl. 2. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor a párod szeretetnyelve nem az ajándék. Ajándékozz élményt, vigyétek el a kisfiút sütizni és focizni, legyen egy családi program, apuka kedvenc hobbijával.
2020. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is inkább elvisszük apánkat hamburgerezni, mert úgysem örül semmi apróságnak. Ami meg kell neki, azt megveszi, nem vár rám. :)
2020. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Minden pasi szereti a kaját és a szexet, ebből indulj ki 😀
2020. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
41%
Pontosan hármaas😀😀 szex+kaja mindent visz
2020. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na volt egy fincsi kaja, süti, meg egy kis ez az 😁
2020. júl. 3. 08:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, akkor minden tanácsot megfogadtál. :D
2020. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen. Végül is mi kell egy pasinak 🤣 tele böndő üres zacsi

Bocsi ezt nem birtam kihagyni 😂

2020. júl. 4. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!