Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Szerintetek is nagyon undorító...

Szerintetek is nagyon undorító név az Ezsébet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és ez a nevem és nagyon utálom, vénasszonyoknak van ilyen nevük , az ember nyelve belebicsakli, rezsónak nevezmek az ismerőseim meg ilyenek legszívesebben megváltoztatnám de senki nem szokná már meg harmadik név felvételén is gondolkozom de akkor is ott van az az Erzsébet. Mit tegyek?

2011. nov. 21. 21:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Felvenni esetleg az Eliza, Liza nevet? Az majdnem ugyanaz, mint a mostani, szerintem simán megszokják.
2011. nov. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Én ábrándoztam s szóltam Erzsikéhez:

„Ne válasszunk magunknak csillagot?”

Petőfi

[link]

2011. nov. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%

A nagyim volt Erzsébet, akit 2 éves koromban veszítettem el.

Most, így néhány nappal a névnapja után meglehetősen szíven ütött a csöppet bunkón megfogalmazott kérdésed.

Az Erzsébet szép név. Királynők is viselték/viselik.

Az baj, ha nem tudsz azonosulni a neveddel.

És hidd el, hiába változtatod majd meg Dzsesszikára, az sem lesz jobb.

2011. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Antimod ***** válasza:
27%

"Ezsébet"

:D


Erről az Özséb név jut az eszembe. Hát az tényleg röhejes.

2011. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
20%

tudod mi a nagyon undorító?


Dzsesszika

Dzsenna

Tekla

Agrippa

2011. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nekem az Elisabeth nagyon tetszik, majdnem Liza lettem.

Ha tetszik akkor szerintem annak hívathatod magad, végül is ugyanaz a név.

Maga az Erzsébet nekem sem teszik annyira, nem rossz név, csak nem túl fiatalos. Mondjuk az én nevem sem az, de inkább ez, mint nénikoromra Dzsennifer (vagy Napsugár) néni legyek.

2011. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
nem udorító csak divatjamúlt. A barátnőm is Erzsébet és Böbének szólítjuk. Szerintem az aranyos és a legjobb, amit ki lehet belőle hozni.
2011. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Erzsébet nap másnapján születtem, majdnem Erzsébet lett a nevem. Most tartsam szerencsémnek, hogy Magdolna lettem? Ugyan már, szép név az Erzsébet. És annyira magyar azzal a "zs"-vel. Ilyen más nyelvben nincs is. Amúgy anyai nagyanyám (nyugodjon békében!) Erzsébet volt. Sőt! Szilágyi Erzsébet.
2011. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát undorítónak nem mondanám, de nekem sem tetszik, pedig van az én családomban is, barátoméban pedig 3 is. A becézések tényleg nem a legjobbak, bár a Zsóka aranyos szerintem. Amúgy engem az vigasztalna ha ez lenne a nevem, hogy külföldön Elizabeth, az pedig szerintem gyönyörű. Egyébként én is sokáig utáltam a nevem, de mára már hozzá szoktam. (Adrienn)
2011. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Engem Zsókának hívnak, az se sokkal jobb.. de nézd! Kibírom! Ráadásul én fiatalabb is vagyok nálad 1 évvel... engem is nagyon zavar, de kezdem megszokni. =/
2011. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!