Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Szerintetek is nagyon undorító...

Szerintetek is nagyon undorító név az Ezsébet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és ez a nevem és nagyon utálom, vénasszonyoknak van ilyen nevük , az ember nyelve belebicsakli, rezsónak nevezmek az ismerőseim meg ilyenek legszívesebben megváltoztatnám de senki nem szokná már meg harmadik név felvételén is gondolkozom de akkor is ott van az az Erzsébet. Mit tegyek?

2011. nov. 21. 21:44
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és hogy nem szóltatok le mert kihagytam az Erzsébetben az r betűt(vagy nem vettétek észre na mind1 azért köszönöm:))
2011. nov. 22. 22:43
 22/28 anonim ***** válasza:
TénylegXD Észre sem vettem. Hát milyen dolog ez? A saját neved nem tudod leírni? Engem Lászlnak hívnak és le tudom írni.(ó)
2011. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
:D
2011. nov. 25. 20:36
 24/28 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem undorító! De ha neked ennyire nem tetszik, kérd meg az ismerőseidet hogy hívjanak Zsókának (persze csak ha neked is tetszik) szerintem a Zsóka nagyon szép név, és fiatalos is! Próbáld ki, hátha beválik!
2011. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem akkora divat. És? Attól még szép név. Meg aki névvel viccelődik, az kapja be.
2011. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Akkor rinyály ha az a neved h Leokádia vagy Leokád ez elég undorító.. az erzsébetbe semmi rosz nincs.
2011. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Zsike??
2012. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én is Erzsébet vagyok, Zsókának becéznek. Teljesen normális név, még ha ma nincs is divatja. De a divat változik. És inkább vagyok Erzsébet, mint egy ezredik Vivien, Jázmin vagy Anna.
2012. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!