Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Nektek mennyire fontos a...

Nektek mennyire fontos a névnap? Megszoktátok ünnepelni, ajándékot is kaptok vagy csak szóban említitek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 08:10
1 2
 11/17 AmneZia válasza:
Nekem épp tegnap volt. Két embernek jutott eszébe, aki nem rokon (egyébként rokonból is csak kettőnek, pedig sok van), és ebből 3 online, egy vette a fáradságot, hogy felhívjon. Már évek óta ez a tendencia, egy ideje megszoktam. (Persze lehetne kamuzni, hogy "kit érdekel", de azért nem sajnáltatom magam :D Annyira nem fontos, csak jó tudni, ki gondol rám, ha a naptárra néz.)
2012. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Is-is.nekem is kettő nevem van én az elsőt használom.tesom az nem ünnepli csak szóban.nekem mind két nevemet ünnepeljük.
2012. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
szoban felköszöntjük, és ennyi. Többet ér ha gondolunk igy a másikra, mintha fölöslegesen venn
2012. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
vennénk valamit aminek lehet nem is örülne. Karäcsonykor is sajät kézzel csinálunk ajándékokat csak a gyerekeknek, a család győmélcskosarat kap vagy jot főzők mindenkinek és ősszeülünk beszélgetni a mai világban
2012. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Úgy látom ez csak Magyarországon fontos.Máshol azt sem tudják mi az?
2012. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
en csakis a nevnapom unneplem :)a szulinapot utalom csak arra emlekeztet,hogy mulik az ido
2012. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mi megünnepeljük.Kapunk tortát /felnőttek nem/, csokit, apróságot.:)
2012. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!