Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Fiúk, ti örülnétek egy ilyen...

Fiúk, ti örülnétek egy ilyen ajándéknak vagy gagyinak tartanátok?

Figyelt kérdés

Páromnak névnapja lesz a közeljövőben és mindenképp valami kézzel készített dolgot szeretnék neki adni,na meg a pénz is számít,ezért gondoltam erre az ajándékra:

[link]


Ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?


2012. aug. 28. 17:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Függ a személyiségétől nagyon.


Párom (30F) romatikus tipus,sokszor kapom azon hogy a tőlem kapott levélkéket olvasgatja (ajándék mellé mindig kis levlkét is kap)

Neki biztosan tetszene

2012. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Én ilyet, vagyis ilyesmit készítettem egy fiú barátomnak. Mivel ki költözött külföldre és nagyon ritkán tudtuk találkozni. Én háromféle színű cetlit csináltam hogy éppen milyen kedve van (jó kedvű,nagyon rossz kedve van, semleges)

és ezek függvényében írtam rá az üzeneteket.

Ő nagyon örült neki. Azt mondta ez volt élete legjobb ajándéka.

Szóval szerintem te is csinálj ilyet, mert szerintem aranyos ajándék! :)

2012. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én anyának csináltam ilyet,ő se olvasta egy hét után :D
2012. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem ne bonyolítsd túl, mert a férfiak általában nem örülnek annyira az ilyen apróságoknak, mint a nők. Én is kaptam már szív alakú párnát meg bögrét is, de inkább a személyes dolgok, amik jobban megérintik a férfit. Egy rövidke, személyes (esetleg saját) vers talán dobna rajta. :)
2012. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ha ilyet kapnék, akkor tuti, hogy nem dobnám ki, mert a barátnőmtől van, de az is biztos, hogy valamelyik fiók aljában végezné, mert ez inkább lányos dolog. Sokkal jobban mutat szerintem egy közös kép, berámázva(sim a ráma, nem valami rózsaszín bu.zis cucc).
2012. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez gagyi. Mint a Valentin nap.
2013. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!