Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Névnapra ez milyen ajándék a...

Névnapra ez milyen ajándék a vőlegényemnek?

Figyelt kérdés

Kevesebb, mint egy hónap múlva lesz a névnapja. És arra gondoltam, hogy ebben kapna: [link]


Ez túl sok? Szinte pontosan ugyan ilyet találtam egy üzletben.


Ritkán találkozunk, külföldön dolgozik Engem még soha nem látott ilyesmi felszerelésben, sima teljesen egyszerű fehérneműim lennének. Szerintetek nem gáz, hogy veszek ilyet magamnak, de végül is mégis neki..értitek. Őszintén. Szerintetek ez gagyi ötlet névnapra? Inkább kifejezetten neki vegyek valamit?


2012. nov. 15. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó ötlet egy különlegesebb (pl. évforduló, Valentin nap stb. alkalmából összehozott) randi méltó befejezéséhez, de névnapra szerintem kevés. Mármint én szeretek valami maradandót adni a páromnak.


De kiegészítésnek ez tökéletes, nem kimondottan a névnapjára, hanem azért, mert ritkán lehettek együtt, így érdemes megadni a módját. :)

2012. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Csivibaba válasza:
100%

Szerintem meg ennél jobb ajándékot Ő sem akarna! Csak összehasonlításként:

a, Lesz egy kacattal több a polcán

vagy

b, Egy ilyen szerkóban várod és...


Hát szerintem sokkal jobban örülne ennek. :-)

2012. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tökéletes


Pasiból van,nem is látott még rajtad ilyet,oda lesz meg vissza

(párom mai napig őrzi azt a masnit ami rajtam volt,ötlettelenségemben magamr nagy masni és el felejthetetlen este...)

2012. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kapjon mellé még egy üveg különleges italt, és akkor majd eldönti hogy veled issza-e meg vagy majd később nosztalgiázik egy pohár ital mellett erről az estéről:) Szerintem nem kell minden névnapra maradandó, bármi elveszhet, vagy eltörhet, de az emlék örök marad:D
2012. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Leírom, hogy terveztem az estét. Kb 10 óra körül ér haza, megterített asztal várja majd vacsorával, finom borral. Majd miután befejeztük a vacsorát, akkor fölvenném neki ezt a hálóinget. Én nagyon nem vagyok jó az ilyen meglepetésekben, ezért kérdeztelek titeket. Ha szerintetek jó, akkor annak nagyon örülök. :)
2012. nov. 15. 14:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Én azért még 1 kisebb táncot is raknék hozzá. :)
2012. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Csivibaba válasza:
100%

Jó ötlet a tánc is :-)

Viszont, ha nme az erősséged, akkor inkább hagyd, ne próbálkozz, mert ha valami nem úgy sikerül, ahogy tervezted, akkor az eléggé elveheti (főként a te) kedved!

Viszont ezt a szerkót ki ne hagyd :-)

2012. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell tánc,elsőre ennyi tökéletesen elég,majd legközelebb lehet merészebbet,leirásodból is látszik hogy ez is nagy dolog tőled:)


amit leirtál jó,csak vigyázz,ne egye magát nagyon tele,mert akkor tele hassal nem fog birni mozogni...

2012. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
"Ritkán találkozunk, külföldön dolgozik " Nem értem az embereket...
2012. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz? 2 éve együtt élünk, kiment édesapámmal dolgozni külföldre kb fél éve, és havonta járnak haza....Meg a kérdésre nehezedre esett volna válaszolni? Egyáltalán minek írsz? Ja, ha még kérdésed lenne, hogy miért nem megyek vele...-még egyetemre járok. Egy évem van hátra.
2012. nov. 15. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!