Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Névnapra ez milyen ajándék a...

Névnapra ez milyen ajándék a vőlegényemnek?

Figyelt kérdés

Kevesebb, mint egy hónap múlva lesz a névnapja. És arra gondoltam, hogy ebben kapna: [link]


Ez túl sok? Szinte pontosan ugyan ilyet találtam egy üzletben.


Ritkán találkozunk, külföldön dolgozik Engem még soha nem látott ilyesmi felszerelésben, sima teljesen egyszerű fehérneműim lennének. Szerintetek nem gáz, hogy veszek ilyet magamnak, de végül is mégis neki..értitek. Őszintén. Szerintetek ez gagyi ötlet névnapra? Inkább kifejezetten neki vegyek valamit?


2012. nov. 15. 13:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A többieknek viszont nagyon köszönöm!!! :)
2012. nov. 15. 15:07
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes, biztos elámul tőle:)

Egy tipp: a kedvenc színében próbáld meg megvenni. (Pl. a férjemnek a fehér színű fehérneműk a gyengéi)

2012. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez maradandó emlék lesz neki, az biztos! ;)
2012. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Hát a tánc...Azt inkább legközelebb. :D Szerintem ez is épp elég, nekem legalábbis. :) Egyenlőre ez is nagy dolog nekem, ahogy írta is valaki. Legközelebb lehet már én is csak egy masnival várom. :P
2012. nov. 15. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!