Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vegyek a pasimnak nevnapra...

Mit vegyek a pasimnak nevnapra? 2 hónapja vagyunk együtt. Gyors válaszokat mert elvagyok maradva :$ az előző ötletem befucssolt.

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A két hónap alatt szóba került, hogy mennyire tartja "ünnepnek" a névnapot? A mi családunkban nem szokás az ajándékozás, nőknek virág, férfiaknak egy üveg ital. Ha a barátod is ilyen, akkor meg is van oldva a probléma.
2013. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy mennyit szánsz rá, mennyire ünnepli, és mit szeret.

De írok most egy csomó dolgot (ami lehet a legtöbb embernek uncsi/felesleges) amik az eszembe jutnak, hátha tudsz választani:P

Napszemüveg,táska,telefontartó(akár kocsiba való is, ha van kocsija), óra, öv, valami ruha(ing,póló,stb), kozmetikai termékek (borotválkozás utáni pl.) borotva, parfüm, bicska, papucs, könyv, miniautó, gravíroztatott valami (pl. kulcstartó,öngyújtó), ha van valami film, amit nagyon szeret, de nincs meg neki eredetiben, akkor dvd, sapka, pezsgő, különleges fülhallgató, mellény, sál, ha szereti az édességet, akkor süss valami finom,különleges sütit, egyéni ágyneműhuzat (a boltiak unalmasak, gagyi ajándékok, de lehet olyat, amire kinyomtatod egy közös képeteket, vagy az autója képét, stb.), számítógépes játék, valami különleges billentgyűzet/egér/webcamera/hangfal, fényképezőgép-tartó, pia. Vagy vidd el valami kocsis/motoros/fiús kiállítás/show-ra, fürdőbe, moziba. De lehet elég, ha csinálsz neki egy nagy steaket, krumplival, egy kis desszert plusz sör (vagy valami ízesített cider, az én párom imádja azokat, meg én is:D), attól is el fog ájulni:P

Azt hiszem, kicsit sokat írtam:D Bocsi, ha egyik sem jó:D

2013. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönööööm :DDDD
2013. márc. 19. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!