Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Névnapi ajándék ötlet?

Névnapi ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
A párom 25 éves srác, nemsokára lesz névnapja és nincs ötletem. Szereti az autóját bütykölgetni, más hobbija nincs. Valami apróságot szeretnék, ami hasznos, nem kell még egy mütyür a polcra porfogónak. Segítsetek!! :)
2013. ápr. 8. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Névnapra mi nem nagyon szoktunk ajándékozni. Múltkor pl egy kis cserepes kaktuszt kapott egy masnival. Pasiknak is lehet virágot adni, csak nem csokrosat (ilyen apró bogyós, kaktusz, aloe vera, ilyeneket).

Éppen nézhetsz neki vmit a bigyoshop.hu -n, ott vannak filléres kis hülyeséget, nézz szét (be lehet állítani az értékhatárt is, és ha jól tudom most 20%kedvezmény jár mindenre). Rendeltem már onnan, jó dolgok vannak.


Vagy vehetsz fürdőbelépőt kettőttök számára és az olyan ajándék is és nem is. Ilyen programokon szoktam törni a fejem, múltkor én fizettem a vadasparkot, ez volt a névnapi ajándék (de elviheted cukrászdába és mondhatod,hogy most te fizetsz,annyi sütit eszik,amennyi beléfér, vagy csillagvizsgáló, esetleg ha lesz vmi jó buli,oda a belépőket megveheted,ilyesmi). Vaaagy nyomtass közös képet, bár az kicsit elcsépelt.

Szntem hagyd meg az autós cuccokat neki, az ő hobbija,ő tudja mi az ami a kocsiba passzol.

Remélem tudtam segíteni, L/23

2013. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hirioti01 válasza:

édesség?

vagy ha szereti bütykölni a kocsit el is ronthatod neki bár lehet hogy ez rossz ötlet.

2013. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!