Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » 16 éves fiúnak ajándékötlet?

16 éves fiúnak ajándékötlet?

Figyelt kérdés

16 éves fiú névnapjára van valami ötletetek hogy mit vegyek? ( 2000 a limit) azt is leírnátok hogy hol tudom megvenni?

- Könyv nem érdekli.

- ruhája rengeteg van.

- illatszert nem akarok.


2013. jún. 6. 19:54
1 2
 11/15 anonim válasza:
Pénzt neki, majd ő elkölti arra, amire akarja, vagy félreteszi. Tizenhat éves fiúnak képet festeni? Puzzle? Szuper ötletek...
2013. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Csoki csoki is még több csoki
2013. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
mi nővéremmel már 7 éves korom óta úgy csináljuk hogy megkérdezzük a másikat mit szeretne mert így biztosan tetszeni fog neki
2013. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én borítékban pénzt adnék neki, hiszen ő tudja legjobban hogy mire (kire) akarja elkölteni.

Esetleg egy vész esetén feltörendő vicces óvszert vagy valamit bónuszként hogy kapjon is valamit.

16 éves.. puzzle mi?

2013. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 KoDan válasza:

Kérdezd meg!

Ha nem akarod akkor pénzt adj neki.


Nálunk már évek óta (konkrétan móta az eszemet tudom) megtartjuk a névnapot és akkor általában megeszünk egy tortát esetleg eszünk egy pizzát.

2013. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!