Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » 14 évesen mit kérjek névnapomr...

14 évesen mit kérjek névnapomra? XD Ötletek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 13:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
92%

Egy tábla csokit meg egy nagy ölelést.

Esetleg egy mozit vagy fagyizást,egy kirándulást. Ez csak egy névnap,semmi luxuscikket nem kérnék.


Bár lehet,hogy csak én nem tudom értékelni a névnapokat,örültem ha felköszöntenek aztán kész.

2013. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
28%
kérjél??? örülj neki ha kapsz valamit....am tudom mit kérjél, egy lovat részletre...lóf..szt a popsidba :)
2013. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én annak is örülök, ha felköszöntenek, a nővérem meg még tortát is szokott kapni. Szerintem nem kell túlspilázni, az ilyesmit. A születésnap az más, bár nekem az is olyan mint egy átlagos nap. Ha nálatok szokás ajándékozni, akkor valamit amire szükséged van, de ne nagy dolgokban gondolkodj, ez csak egy névnap. Csokit, könyvet, egy ruhadarabot vagy valamit amit szeretsz. Virágot szokás adni, de én volt, hogy mondtam inkább adják ide az árát mert úgyis elhervad. Nincs sok értelme, így inkább olyanra költöm amire szükség van.
2013. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
szerintem kérek 1 gb ramot a gépembe :D
2013. aug. 2. 13:20
 5/15 anonim válasza:
100%
Legyen inkább 4GB, azzal többre mész. :D
2013. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

hm én kaptam egy sütit meg egy pendrivot :O de nem kértem semmit


15L

2013. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
13%
én egy xbox one -t kérnék, igaz még csak elő tudják rendelni de a te leszel az elsők között akik azzal a szuper konzollal nyomhatod .
2013. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
66%

"Szuper konzollal"???? XD Ez vicces volt.

Hát nem tudom, hogy nálatok, hogy megy, milyen körülmények között éltek, de én 3 születésnapra nem kapnék Xbox One- t, sőt még PS4- et sem, nemhogy egy névnapra.

Amúgy szerintem a névnap nem nagy dolog. Egy kis apróságnak is örülni szoktam.

2013. aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 CsirkeVagyok válasza:
73%
mai világ... Névnapra ajándék?? Én egy tábla csokit kapok, és ÖRÜLÖK is neki, én születésnapomra se nagyon szoktam kérni semmit, se karácsonyra, semmire! ha a szüleim akarnak nekem venni valamit vesznek:D én már 12 évesen se kértem semmit :D (semmire)
2013. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én soha semmire nem kértem semmit a szüleimtől, úgy vagyok vele hogy lepjenek meg és ha már a gyerekük vagyok találják ki ők hogy minek örülnék :DD Egyébként névnapra általában csokit, virágot, ruhát kapok.
2013. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!