Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vehetnék anyósjelöltnek?

Mit vehetnék anyósjelöltnek?

Figyelt kérdés

Mániákus ünnepeljük meg minden létező eseményt típus. Az én családom meg konkrétan semmit nem ünnepel meg, tehát ez nekem újdonság.

Hétfőn lesz a névnapja, de holnap rendez egy családi összejövetelt eme csodás nap alkalmából.

Mit adhatnék neki? Se karácsonyra, se semmire nem vettem eddig neki, mert amúgy sem állok úgy anyagilag, ők meg jóformán bármit megengedhetnek maguknak. Viszont én mindig kapok tőle(tőlük) valamit és amúgy is abban a családban anyósjelölt az, aki maradéktalanul kedves velem és érezteti, hogy szeret, ellenben a többiek .... Na de ez egy másik téma. Tehát szeretnék neki adni valamit, ami nem túl drága. Virágra gondoltam, mert szereti őket, de nem lenne ciki? Mármint én, mint nő adjak egy másik nőnek virágot? Vagy csak nekem fura, mert nem vagyok ehhez hozzászokva? Vagy mit adjak neki? :/


2014. márc. 8. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki és nem furcsa virágot adni egy másik nőnek. Ha szereti, örülni fog neki. :) Ha kedves veled és szeret téged, akkor próbálj meg alkalmazkodni a szokásaikhoz, mert nekik meg az lehet furcsa, hogy ti nem ünnepeltek semmit.
2014. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, próbálok alkalmazkodni, pont ezért szeretném most valamivel meglepni kicsit, mert úgysem számít rá :)
2014. márc. 8. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:

A gesztus a fontos, hogy gondoltál rá. :)) A kedvességét illik viszonozni, a lényeg, hogy ő kedvel téged, a többiek meg majd belátják, hogy nincs igazuk. Úgyhogy hajrá! :)

Nem kell drága virág, csak valami kis szép, és esetleg egy kis csoki, ha szereti.

2014. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csokit ma nőnap miatt kapott eleget, azt ezért nem szeretnék. Még becsömöl. :) Holnap szétnézek a boltban, mielőtt átmegyek, hogy milyen virágok vannak. Remélem találok valami szépet. De ha mégsem, akkor mi lehetne a b tervem?
2014. márc. 8. 20:46
 5/6 anonim válasza:

Szerintem cserepesvirág lenne az ideális mert azt tudja gondozni és emlékszik hogy tőled kapta.

és egyáltalán nem ciki

2014. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is a cserepesre szavazok :)

ment is részemről a pont

2014. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!