Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Szerintetek haragszik ram?

Szerintetek haragszik ram?

Figyelt kérdés
Apukamnak ma volt a nevnapja es ma vettem meg neki az ajandekot de nem azert mert elfelejtettem hanem azert mert csak most tudtam elmenni :( es kerdezte hogy ma voltam megvenni? Es mondtam hogy igen mert csak ma tudtam elmenni erre o azt mondta h jaaa ( de ugy hogy mintha nem lett volna idom elmenni) :( . Es most nagyon rosszul erzem magam mert szerintem haragszik ram :( es nem tudom mit csinaljak mert nagyon szeretem ot es nagyon buntudatom is van a mai nap miatt :( legszivesebben visszatekernem az idot dehat nem lehet.. :'(
2014. jún. 27. 23:58
 1/4 anonim válasza:
Szerintem csak menj oda és szó nélkül öleld meg.
2014. jún. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért haragudna? Ha tegnap volt a névnapja és tegnap vetted meg az ajándékot, akkor éppen időben megkaptam, az lenne ciki, ha ma vennéd meg és ma köszöntenéd, de te a névnapján köszöntötted, fura lenne ha ezért haragudna.
2014. jún. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem haragszik. Ha mégis, akkor elég fura alak, nekem sose jutna eszembe megkérdezni, hogy mikor lett véve az ajándék, amit kapok, inkább örülök neki, hogy kaptam valamit.
2014. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Anélkül :( is :( megértjük :( a :( gondodat :( ha :( nem :( ragod :( tele :( a szöveget :( ilyen :( sz*rokkal.


Amúgy meg én sem értem miért kérdezte meg, hogy mikor vetted. Sose jutna eszembe megkérdezni.

2014. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!