Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Névnapra lánybarátomnak...

Daxika kérdése:

Névnapra lánybarátomnak milyen ajándék lenne jó?

Figyelt kérdés
Igazából elvileg csak barátok vagyunk, én se tudom hova tenni milyen a kapcsolatunk... Elég sok időt töltünk együtt, nemsokára névnapja közeledik, és nem tudom mit ajándékozzak neki.. Szerintem nem is számít hogy kap tőlem valamit, idáig nem kapott szinte semmit se még tőlem.. Gondolkoztam ékszeren is számára, az nem túl fura? 16éves lányról van szó... Gondolkoztam hogy valami ékszer, virág meg csoki esetleg??

2014. jún. 28. 01:12
 1/3 anonim válasza:
Virág,és csoki, imcsizni fog
2014. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam arra. Az jó lenne ha vennék egy csokit, meg egy szép nagy csokor rózsát? :DD
2014. jún. 28. 13:53
 3/3 anonim válasza:
Ha még ez aktuális akkor én nem javasolnám a rózsát, vagy semmiképp sem vöröset. Ilyen alkalomra, abban az esetben, ha "nem tudod milyen a kapcsolatotok" egy csokor tulipánt ajánlanék. (ha a virágnál maradsz) Vagy egy könnyed kajálásra is meghívhatod (McDonald's, vagy bármilyen "bevált hely"). Ha ezek közül egyik sem, akkor valami kozmetikum, pl: nyugtató fürdősó.
2014. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!