Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Jó ajándék egy szeretőnek?

Jó ajándék egy szeretőnek?

Figyelt kérdés

44 éves férfinek lesz a névnapja és szeretném meglepni egy órával.

"Police" márka.

Sajnos nem tudok neki semmit ajándékozni, nem szeret sem parfümöt, ékszereket nem szeret, és nem tudom ennek mennyire örülne.

Órát sem láttam még a kezén, egyébként egy vállalkozó.

Néha a találkákról elkésik stb azért gondoltam hogy megfelelő lesz az ajándékom számára.

Vélemények?


2014. márc. 17. 23:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem kerd ki a felesege velemenyet hogy mit vehetnel neki, ha nem tud tanacsot adni, akkor vegyel neki Rolexet!
2014. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Milyen felesége?????Nincs neki, mind ketten elváltunk!

Mi nem vagyunk egy pár csak szex vagyunk egymásnak, ez pedig szeretői viszony!

Elnézést ha félre érthető!

Úgy gondolom hogy nem a párom, azt konkrétan nem lehet rá mondani, mert csak össze bújunk megbeszéljük hirtelen a magándolgainkat és mindenki megy a dolgára.

2014. márc. 17. 23:30
 3/22 anonim válasza:
100%
hát szerintem órát ne vegyél neki, mert lehet hogy nem tetszene neki, pont az amit te választasz ki. + írtad, hogy nem láttál még a kezén, lehet, hogy nem is szereti az órákat.
2014. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem írtál róla semmit, ezért nem lehet mit írni. Én örülnék egy Police órának, de szivar vagy Whisky is jó lenne :)
2014. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
85%
Nem csak házas embernek van ám szeretője.Akik csak szexkapcsolatot tartanak fenn szabadon,azok is nevezhetik a partnerüket úgy,hogy a szeretőjük.Amúgy az óra szép ajándék.Törődj vele,ha már a felesége nem teszi meg.:D
2014. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Fene tudja. Könnyen lehet, hogy azért nem láttál órát a kezén, mert nem szeret hordani.


Viszont ez egy olyan tartós tárgy ami megmarad neki hosszú távon, szóval ha nem is hordja, akkor is lehet öröme lesz benne, hogy van egy ilyen szép tárgya, ami tőled van.


Szóval, ha nincs jobb ötleted, akkor szerintem rendben van. De nem várd, hogy hordja is :)

2014. márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szereti a jó minőségű bort, lehet hogy a whiskyt is. Szivart azt nem (hiszem) szereti, dohányozni sem dohányzik.



Igazából most bajban vagyok de mindenképp szeretnék neki valamit hisz én is kaptam.

Lehet hogy óra és akkor legfeljebb fel sem veszi! :)

Majd lehet rápirítok dologra és kiderül.

2014. márc. 17. 23:37
 8/22 Brian79 válasza:
100%

Hát... ha eddig nem hordott órát, félő, hogy a te kedvedért sem fog, és akkor az rosszul fog esni, nem is beszélve arról, hogy kidobtál egy csomó pénzt. A pontatlanságára való utalgatás pedig neki fog rosszul esni, bár ez egyénfüggő; nekem rosszul esne mindig erre a célzásra gondolni, ha ránézek az órára.

Jobb ötletem mondjuk nincs :), de ezt neked kell tudnod, te ismered őt. Mi lenne, ha magaddal lepnéd meg, például az óra árát egy közös hétvégi programra költenéd valami szép helyen?

2014. márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Vegyel neki egy gatyat meg zoknit.
2014. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
30%

Én annak is örülnék ha szerető lehetnék.

Egyébként vegyél neki Omega-t a Rolex már közhelyes.

2014. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!