Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Hogy tudnám megoldani? És mi...

Hogy tudnám megoldani? És mi a véleményetek ez jó ajándék vagy kevés?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnőm, akit szerdán megszeretnék lepni névnapja alkalmából. Arra gondoltam, hogy előző nap veszek neki pár darab héliumos lufik és egy szál rózsát(csóró vagyok csak erre telik:D) viszont nem tudom, hogy oldjam meg, mert a rózsa suli végére elhervadhat és azt nem szeretném. A sulink egymással szembe van, viszont hamarabb szeretnék odaérni, mint ő, szerintetek pofátlan, ha elkéredzkedek a tanártól? Jó ötlet ez egyáltalán?
2017. okt. 2. 16:54
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ez aranyos😊 de csak akkor próbálj meg elkéreckedni, ha a tanár jófej
2017. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Aww ez nagyon édees. Nekem is kell egy ilyen pasi😍😍

Amúgy tényleg jó ötlet, márcsak a tanárnak kell elengednie.😊

2017. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el a normális csajok értékelik ezt. A nasit pedig majdnem mindenki szereti, az mehet pluszba.

Nem is kell túlzásba vinni az ajándékozást. Gesztusból adsz valami apróságot s elég nagy ajándék ha mellette vagy. :)


Nekem 5 éves a kapcsolatom, mi az elején leszegeztük nem kell túloznunk. Már úgy vagyunk, hogy kb megbeszéljük mit akar a másikunk. Pl kipótoltam videokártyára előlegbe, de úgyis sütök a szájának valót s dekorálom xD


24/nő

2017. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!