Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ti elmondanátok, hogy rosszul...

Ti elmondanátok, hogy rosszul esik, hogy elfelejtették a névnapotokat?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a névnapom és a családomon kívül egyetlen barátom köszöntött fel.

Gyorsan leszögezném, hogy 32 éves vagyok, nem dedós nyafogásról van szó. Van egy szűkebb 12 fős társaságunk és egy bővebb, közel 30 fős brigád és összesen egyetlen barátomnak jutottam eszébe. Nem mondom, hogy én mindenkinek fejben tartom a névnapját, de pont ezért minden nap felmegyek az index.hu-ra, mert ott fent vannak a névnapok a fejlécben és ha valakinek aznap van, akkor felköszöntöm. Igazából rohadt szarul esik a dolog, mert szülinapon rengetegen felköszöntenek mindig, de azt ugye kiírja a facebook, mert úgy állítottam be. De nem tudom, ha szóvá teszem az olyan követelőző, vagy nem is tudom lehet-e ezt jól tálalni. Lehet inkább hagyom az egészet, aztán én is elfelejtek mindenki mást felköszönteni, csak akkor meg elindul egy kölcsönös "leszarom" dolog ami meg nem vezet semmi jóra. Ti mit csinálnátok?



2019. máj. 20. 12:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
59%

Az enyem meg ma van, es nem koszontottel fel! Na, mentem sirni.

:D ne huzd fel magad ilyen hulyesegeken amugy, nem eri meg.

2019. máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el, mert lehet, hogy van köztük olyan, aki kifejezetten utálja a névnapokat, mint én is. Én mindenkiét elfelejtem, a magamét is. Amúgy meg azt se tudom, kinek mikor van. Miért foglalkozol ilyesmivel?
2019. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
77%

Hát én még néha a saját névnapomat is elfelejtem :D

Annyira nem érdekel... egyébként meg megesik sokszor, hogy az ember azt se nézi hányadika van.

Te még sose felejtetted el senkiért?

2019. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
66%
Én a múltkor délbe keltem és nem értettem mi az a 15 nem fogadott hívás.. 20 perc után jöttem rá hogy ja.. amúgy névnapom van. Mivel tudom hogy sokszor a sajátomat is figyelmen kívül hagyom és van hogy másét is elfelejtem ezért nem igazán foglalkoztat ha valaki elfelejti. Sosem szoktam megnézni milyen névnap van bevallom, úgyhogy talán 1-2 ismerősömet köszöntöm fel, szóval megértem részben z ismerőseidet is. Te se csinálj ebből ügyet, azt mondom. Persze rossz az ilyen egyirányú utca, hogy mindenkivel foglalkozni akarsz veled meg nem igazán, szerintem engedd el, ne emlékeztess senkit és ha zavar, akkor neked sem fontos mindig nyomon követni mikor kinek van névnapja. Az élet rövid ahhoz hogy egy elmulasztott felköszöntésen rágódj.. :)
2019. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
55%

Ez tipikus "nincs probléma ezért generálok egyet" helyzet.


Kit érdekel a névnap? Ennyi erővel mindenki minden nap posztolhatna egy boldog névnapot X-eknek üzenetet Facebookon meg írhatná az SMS-eket.

2019. máj. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szülinapon is csak azért köszöntenek fel annyian mert írja a facebook. Egyébként ugyanúgy nem tudná senki a dàtumot hiszen az még a naptárban sincs benne. Sajnos engem sem szoktak felköszönteni olyan barátok sem akikkel napi szinten tartom a kapcsolatot. Eleinte rosszul esett, de azóta én sem köszöntök fel senkit, így nincs sértődés.
2019. jún. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!