Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Lányok! Ti szeretitek a nőnapot?

Lányok! Ti szeretitek a nőnapot?

Figyelt kérdés
Ti szerettek virágot kapni illetve megsértődtök ha nem kaptok virágot?? Vagy mi az amit ""elvártok"" a párotoktól?

2020. febr. 12. 20:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Olyan, mint a többi nap, nem várok semmit

A virágokat meg nem szeretem

2020. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
Én szeretem :)
2020. febr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azt sem tudom, mikor van nőnap, úgyhogy elég nehéz lenne bármit is elvarni rá. XD


34/N

2020. febr. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem jól esik (mert tudom, hogy gondolt rám), ha valaki csak szóban (vagy írásban) kíván, de max egy virág a kertből (leginkább férfi/fiú rokonoktól). De nem sértődök meg akkor sem, ha nem mondja valaki. :)
2020. febr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen, mert apukám születésnapja :)) de egyébként semmi extra, nem igazán szeretek virágot kapni, elviekben meg úgysem igazán értek egyet a 'kivételezéssel', ez nem az egyenlőség irányába vezet szerintem (+ az ilyen ünnepek, meg az ajtóban előreengedős történet miatt hangoztatja sok hímsoviniszta, hogy a férfiaknak mennyivel rosszabb, túl van tolva a feminizmus)

Ha saját magad miatt kérdezted, szerintem akár nyugodtan meg is beszélheted a barátnőddel, hogy mit szeretne

2020. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én nekem nőként még csak eszembe sem szokott lenni a nőnap...

Persze, jó, ha felköszöntenek, de nem szeretem annyira, ha ajándékot vesznek nekem ilyenkor. Csokit én is tudok venni magamnak, azt pedig nem veszem jó néven, ha virágot adnak, mivel az nem az én stílusom és nem bírom őket igazán. Szóval én jobb szeretem átlagos napként kezelni a nőnapot. Nekem az is bőven elég, ha az embereknek eszébe jut.

2021. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!