Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan férfiról aki elítéli a nőnapot, meg azt hogy létezik ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, az ő dolga
2023. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Megkérdezném tőle, hogy a férfinappal (nov.19.) kapcsolatban is így vélekedik-e.
2023. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem aki ilyenen problémázik, az kicsinyes, akadékoskodó valaki.
2023. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Az a férfi egy normális, igazságos, okos gondolkodású (Red Pill) férfi.


Vele ellentétben a feminista, simp, papucs, csicska (Blue Pill) férfiak támogatják, kötelességnek érzik a nőnapot.

2023. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

#2


Azt fogja mondani, hogy nem is tudott a férfinap létezéséről, mert a feminista, férfiellenes társadalom semmibe veszi a férfiakat, és elhallgatja a férfinapot.


[link]


Inkább a társadalmat és különösen a nőket kérdezd meg, hogy mit gondolnak a férfinapról.


#3


A nők problémáznak, akadékoskodnak, kicsinyeskednek azon, ha nincsenek felköszöntve nőnapon.

2023. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 NTBS ***** válasza:
74%
Nekem férfiként furcsa. Engem nem zavar a Nőnap.
2023. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
#5 Nyilván nincs még annyira berögzülve a köztudatba, de ezért nem kizárólag a nők a hibásak. Senki sem hallgatja el a férfinap létezését, csak éppen a férfiak jó részének sincs fogalma arról, hogy van férfinap is. A nőnapra visszatérve, én azt nem értem, hogy bizonyos férfiakból miért vált ki ekkora indokolatlan felháborodást, irigységet. Ha van férfinap, van 8 millió másik nemzetközi világnap, akkor miért kell ekkora ügyet csinálni abból, hogy a 365 napból az egyik a nőket ünnepli?! Miért gondolod azt, hogy mi nők elvárjuk, hogy fel legyünk köszöntve? Én személy szerint rühellem a nőnapot, kényszeres, kényelmetlen, feleslegesnek tartom, de túlélem ezt az évi 1 napot. Szerintem a nők 80%-a így van vele.
2023. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#4 tehát szerinted az a hímnemű egyed, amelyik támogatja azt, hogy a nők járhassanak iskolába, ugyanazért a munkáért ugyanannyit kapjanak stb, azt le kell nézni? És aki szerint a nőknek ezekhez nincs joga, az lenne az igazságos szerinted??

Ne oszd az észt, ha nincs neked olyanod.


"A nők problémáznak, akadékoskodnak, kicsinyeskednek azon, ha nincsenek felköszöntve nőnapon." Ha te mondod, biztos így van✌

2023. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, bocsi, a válaszom lemaradt: én is megkérdezném, a férfinappal kapcsolatban hogy vélekedik, illetve hogy miért nem szívleli a nőnapot
2023. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8


Látszik, hogy milyen tudatlan vagy. Jelenleg a nők kevesebb munkáért kapnak ugyanannyi fizetést, mint a férfiak. Ráadásul a nők 7 évvel hamarabb mehetnek nyugdíjba annak ellenére, hogy a férfiak végzik a valódi, értéktermelő, társadalomfenntartó, egészségre káros munkákat. Ezért halnak meg a férfiak 7 évvel hamarabb, tehát a nők 14 évvel több időt tölthetnek nyugdíjban. Jelenleg a nőknek joguk van ellopni a férfiak vagyonát és élősködni a férfiakon válóperes vagyonmegosztással, gyerektartással, asszonytartással (divorce rape). Jelenleg rengeteg férfiellenes törvény van, a társadalom minden szempontból férfiellenes, nőközpontú. Jelenleg a nők egy felsőbbrendű létformának számítanak. Ez a feminizmus.


Milyen alapon van a nőknek szavazati joguk, ha nem hadkötelesek? Sorkatonaság = férfiak elleni nemi alapú népirtás. Teljesen ugyanolyan, mint a 2. világháborús haláltáborok. Ez a legsúlyosabb férfiellenes diszkrimináció. És akkor még a nők ugatnak, siránkoznak, követelőznek. Pedig most is a férfiaknak kell folyamatos rettegéssel, gyomorideggel, félelemben élni. Az ukrán férfiakat szó szerint kiirtja a feminista USA és az ukrán rezsim. Senki sem gondol bele, hogy milyen most egy ukrán férfinak lenni. Ennyire semmibe veszi a társadalom a férfiakat. Ezt támogatja a feminista nyugat. Közben az ukrán nők jót buliznak, aztán bezsebelik a halott férjeik után minden vagyonát örökségként, az özvegyi nyugdíjat és kártérítést. A nőknek jó üzlet a háború.


https://www.youtube.com/watch?v=UDRJdGKh4og


Ez a valóság:


Ezen a weboldalon rengeteg forrás van összegyűjtve (realsexism.com internet archívum oldala):


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=1pz_Y7XVWIw&list=PLjMscr0TpR..

2023. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!