Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan férfiról aki elítéli a nőnapot, meg azt hogy létezik ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-es válaszoló: cáfolom, hogy a nőknek joguk lenne ellopni a férfiak vagyonát! (Soha de soha nem követelőzök a páromnál, hogy drága holmikat vegyen nekem!) Nem is engedné meg!


Nagyon minimális összegért hajlandó nekem venni valamit ezt már megszoktam és elfogadtam. Spórolósak vagyunk.


A hadkötelességről: nemrégen megkérdeztem a páromat, hogy ő hogyan állt annak idején a kötelező sorkatonasággal (1970-es évek végéről beszélünk.) Kiderült, hogy nem is volt katona, inkább megfizette a családja a hadisarcot, csak ne kelljen bevonulnia.


Szóval nem minden igaz, amit leírsz. Vannak egyedi esetek is, ne általánosíts!

márc. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

Szóval letagadod a törvényeket?



"A hadkötelességről..."


Mondd ezt az ukrán férfiaknak, akik ellen jelenleg is holokausztot hajt végre az ukrán náci diktatúra! És a feminista nyugat ezt támogatja! Ja, és a feminista nyugat egyre több országban vezeti be a férfiaknak a koncentrációs tábort (sorkatonaság). A kvótanőkből álló feminista német kormány is ezt akarja.

márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én azt írtam, hogy nem lehet minden élethelyzet egyforma. Rengeteg átfedés van, nem minden fekete és fehér.
márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!