Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Vajon a nők a nemzetközi...

Vajon a nők a nemzetközi férfinapot is ugyanúgy számontartják, mint a nőnapot a nemi egyenjogúság nevében?

Figyelt kérdés
Csak mert én azt érzékelem, hogy ha egy férfi elefeljti a nőnapot, akkor abból komoly sértődés van, míg fordítva már bocsánatos a bűn. De akkor hol van itt a nemi egyenjogúság?

márc. 8. 11:25
A kérdező szavazást indított:
A nők felsőbbrendűbbek, ezért a nőnap fontosabb, mint a férfinap, így az utóbbi elfelejthető.
Mi ugyanúgy megünnepeljük a férfinapot, mint a nőnapot.
Valóban el szoktam felejteni a férfinapot és szégyellem is magam miatta, de majd igyekszem erre jobban odafigyelni.
Mi a férfinapot az összes többi napon ünnepeljük, ezért minden más nap mindíg van szex, úgy ahogy a férfi akarja, sör fotelba vitele és kényeztetés.
4 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem, a férfinapot az emberek sokkal kevésbé tartják számon, mint a nőnapot.
márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Na de miért? Ez nemi diszkriminció. Hol van itt a nemi egyenjogúság akkor?
márc. 8. 11:41
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
olvass utána kedves kérdező..
márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ahogy én látom, manapság már a nők javarésze is letojja a nönapot, nincsenek semmiféle elvárásaik, csak pont a férfiak erőltetik.
márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Incel vagy, ugye? Szerencsére senkire sem kell költened ma. 🙂
márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

#5

Fáj az igazság, mi? Tipikus feminista vagy. Nincsenek érveid, nem tudod megcáfolni az állításait, ezért shaming language-el akarod őt elhallgattatni, cenzúrázni.


Kérdező!

Ez azért van, mert a társadalom minden téren rendkívül nőközpontú, férfiellenes (gynocentrism). Senki nem mondja ki, hogy a sorkatonaság az teljesen ugyanolyan népirtás, mint a 2. világháborús haláltáborok. A férfiakat emberszámba sem veszik. A férfiakat csak feláldozható "élőerő"-ként és nemileg semleges "fiatalok"-ként emlegetik. Ennyire semmibe veszi a férfiakat a társadalom. Ráadásul a feminista nyugat a kvótanőkből álló politikusaikkal támogatják a sorkatonaságnak nevezett férfiak elleni holokausztot.


https://www.youtube.com/watch?v=UDRJdGKh4og


https://www.youtube.com/watch?v=m9De0sVb8bU&list=PLjMscr0TpR..


https://www.youtube.com/watch?v=1pz_Y7XVWIw&list=PLjMscr0TpR..


A mai nők rendkívül kiváltságos, felsőbbrendű társadlami réteg, mégis rinyálnak hogy el vannak nyomva és még ennél is több jogokat és több ingyenpénzt követelnek. A nőknek már így is sokkal több jogaik vannak, mint a férfiaknak (pl. nincs ellenük sorkatonaságnak nevezett haláltábor és népirtás, 14 évvel több időt tölthetnek nyugdíjban, rákényszeríthetik a férfira az apaságot és gyerektartást követelhetnek, sokkal kevesebb adót fizetnek és sokkal több jóléti állami pénzt kapnak, stb.), a női betegségekre (pl. mellrák) sokkal több pénzt és figyelmet fordítanak. Sokáig tudnám folytatni.


Egy ilyen férfiellenes, nőközpontú társadalom nem érdemli meg, hogy a férfiak megvédjék, fenntartsák, gyereket csináljanak, stb. .

márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%

#6


Nem vagyok feminista, és nem állok le vitatkozni a magatokfajtával.

Aki kicsit is tájékozott a világ dolgairól, az nem von le olyan ostoba következtetést, hogy a nők vannak előnyben, csak mert nőnap címén az év egyetlen napján kapnak egy vacak virágot vagy csokit.

márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Mi a családban se a nőnapot se a férfinapot nem ünnepeljük, erre varj gombot. Ha a facebook nem tolta volna tele a köszöntőkkel a feedemet, nem is tudom hogy nőnap van ma. Mi csak az anyáknapját és az apáknapját szoktuk ünnepelni, de akkor se veszünk semmit, csak egy "boldog anyáknapját/apáknapját" telefonhívást intézünk. Manapság minden sz@rt ünnepeltetni akarnak hogy az emberek költsenek. Én inkább annak a híve vagyok hogy minden nap úgy bánok a barátnőmmel mintha nőnap lenne, ő meg midnen nap úgy bánik velem mintha férfinap lenne
márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A többi nő nevében nem tudok nyilatkozni, de a magam nevében elmondhatom, hogy tudom, mikor van férfinap, és fel is szoktam köszönteni a férfi ismerőseimet.
márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Most kaptam egy korrektebb választ:

Mert a férfiak teljesítménye sokkal nagyobb annál, hogy egyetlen nap elég legyen a megünnepléséhez.

márc. 10. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!