Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Csak én tartom hülyeségnek a...

Csak én tartom hülyeségnek a nőnapot, ha már egyenjogúság van? Mire ez a fölhajtás?

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 07:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 Noren1989 ***** válasza:
22%

Erre szokàs azt mondani, h:


"De minden màs nap férfinap!!"


😆😂😉

2022. márc. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim válasza:
71%
Azért bele ne halj egy szál virágot venni az anyukádnak ezen a napon.
2022. márc. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim válasza:
83%
Tisztelet a nőknek,erről szól ez a nap.
2022. márc. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Anyukámnak az alap. Őt máskor is meg szoktam lepni. De hogy a cégnél is vesznek virágot a lányoknak. Pff. Legfeljebb ha megvolt, mert akkor én is kaptam valamit.
2022. márc. 8. 07:40
 5/64 StevenUp ***** válasza:
77%

Szerintem azért cserébe hogy elviselik a férfiak taplóságait és hogy egész évben türelmesen végig statisztálják a pasijuk agymenéseit, simán megérdemelnek egy szál virágot.

Nem pénz, viszont szép gesztus.

Sokkal több értelmét látom mint a Valentin napnak.

2022. márc. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
40%
Ennyit megerdemlunk, ha mar a ferfiak evszazadokon at elnyomtak a noket csak mert fsz log a labuk kozott
2022. márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Valentin napon a szerelmedet köszöntöd fel, azzal nincs baj. De hogy a munkatársnőket. Mi közöm hozzá? Max ha céges bulin lerendez.
2022. márc. 8. 07:49
 8/64 A kérdező kommentje:
6-os és te abból mit érzékeltél, hogy évszázadokon át el voltak nyomva a nők? Nekem sincs semmi közöm hozzá.
2022. márc. 8. 07:50
 9/64 StevenUp ***** válasza:
49%

Nekem inkább az tűnt fel, hogy 3 táborra bontható ez a nőnap


1 gondolkodás nélkül visz virágot mert örül neki a, lány. Nem gondolja túl a témát.


2 visz virágot mert bár nem látja sok értelmét de tudja hogy ez egy gesztus és utána learatja munkája gyümölcsét


3 hisztizik az ünnep miatt mert az év többi napján se sok köze van a nőkhöz és most, hogy ma mégjobban "reflektorfényben" vannak a szebbik nem képviselői ezzel egyenesen arányosan érzi azt hogy őt mennyire lesz*rják a stílusa miatt a nők és ezért a frusztrációját mindenkivel megosztja kérdezés nélkül. Mert szíve szerint adna virágot ő is... Ha lenne kinek.


Köszönjük a bejegyzést Hármaska :)

2022. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
55%
A nyomait meg most is lehet erzekelni, volt mar eleg magat felsobbrendunek gondolo ferfi az eletem minden szegleteben.
2022. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!