Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Ha az ilyen ünnepek abszolút...

Ha az ilyen ünnepek abszolút hidegen hagynak, akkor örökké meg fogom bántani majd a társamat? Vagy nem minden nő van teljesen felpumpálva emiatt?

Figyelt kérdés

Valentin nap, nőnap.. baromságnak tartom. Vannak olyan nők, akik szintén így gondolják? Vagy be kéne adnom a derekamat?

Az ilyen made-up ünnepek hihetetlenül hidegen hagynak..


2015. márc. 8. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem muszáj mindkettőt köszönteni, de ajánlatos legalább az egyiket!

Igen, meg fogod bántani a társadat.

Barátkozz meg vele, nőknek fontosak az ilyen napok. Nem kell brill gyűrűt venni, de egy szál virág, egy csoki nem olyan nagy dolog.

2015. márc. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lesz barátnőd és szeretni is fogod, minden alkalmat megragadsz majd hogy örömet okozz neki. Én is ìgy voltam a Valentin-nappal amíg nem volt párom. Most már szeretem megünnepelni a szerelmünket. A nőnapot mindig is tartottam,hiszen a lényege az, hogy szeressük a nőket a múlttal ellentétben, amikor megverhették, megerőszakolhatták őket büntetlenül.
2015. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha normális a nő, akkor ő sem tartja az ilyen ünnepnek nevezett napokat.

Nem csak egyetlen alkalommal kell bizonyítani, hogy szereted. Sőt! Ez csak látszat, nem szeretet.

2015. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát az a nő, aki szereti ha megemlékeznek arról hogy mar nem egy nőgyűlölő barbár társadalomban él az nem normális? Inkább az előttem kommentelő egyén a nem normális. Mondva csinált ünnepek? Ha ennyire tudatlanok vagytok előbb olvassatok utána a dolgoknak mert mindenki hülyének fog nézni titeket. (Bocsi nem mindenki, azok nem akikkel egy szinten vagytok tudás és intelligencia szintjén.
2015. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 luczkevin válasza:
A barátnődnek adj egy száll rózsát és köszöntsd fel ez alap
2015. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem abszolút nem érdekelnek ezek az "ünnepek". Ha minden nap érzem, hogy szeretve és tisztelve vagyok, az nekem bőven elég. Nem is várok el semmit, nőnapra pláne nem. Az, hogy nőnek születtem nem érdem, ezért kitüntetni pont olyan, mint az, hogy a férfiak ugyanazért a munkáért több pénzt kapnak.
2015. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!