Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Mit adjak anyának nőnapra...

Mit adjak anyának nőnapra vegyek valamit vagy készitsek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 20:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem készíts neki valami személyeset. :D Az anyák szerintem annak örülnek a legjobgan
2016. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Inkabb keszits valamit annak jobban orulne az anyukad hisz egy sajat keszitesu ajandeknak mar csak jobban orul.
2016. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Azért azt tudd , vagy nem ártana mindenkinek tudni, hogy azt köszöntjük fel nőnapon , akit NŐ-nek elismerünk. Egy gyerek az anyjára ne nőként tekintsen!! Te inkább anyáknapján, név illetve szülinapon köszöntsd fel. De amúgy tudom, ez a külsőségekre épülő giccsvilág erre biztat.
2016. febr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Flash! válasza:
31%
Vannak itt balyok ùgylàtom :'D
2016. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Ne törődj vele, hogy piszkálnak a helyesírásod miatt, meg amiatt, hogy nőnapra szeretnéd megajándékozni az édesanyádat. A helyesírás hasznos erény, de sokkal hasznosabb, ha jóindulatú vagy és kimutatod a szeretetedet az emberek felé. Édesanyád biztosan megérdemelné, hogy akár minden nap meglepd valamivel. Vannak családok, ahol nőnapkor is szokás az anyákat, nagymamákat felköszönteni. Ugyanis ha a kedves előttem hozzászólóknak nem tűnt volna fel, a nőiesség egyig legfeltűnőbb megtestesülése az anyaság...


Szerintem készíts neki valami személyeset, és maximum egy szál virágot vegyél mellé, olyat, amiről tudod, hogy szereti. A szülők nem szeretik, ha a gyerekük sok pénzt költ rájuk, de nagyon meg tudnak hatódni az ilyen figyelmességtől. Szép ajándék volna ha egy családi fotóhoz készítenél egy szép képkeretet pl. papírból, vagy lepd meg egy takarítással, ha otthon vagy a konyhában, készíts valami egyszerű édességet amit szeret.

2016. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyelvtan négyesnek szerintem örülne anyukád :)

bocs


Amúgy szerintem tök mindegy, egy szál virágnak is örülni fog tőled :)

2016. febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 egynévtelenember válasza:

szerintem készíts neki valamit. Annak mindig örülnek a szülők.

De mondjuk vehetsz egy szép virágot vagy ilyesmi.

2016. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Tök szép dolog, hogy nőnapon rá is gondolsz. Amit az egyik válaszoló írt, hogy nem nőként nézel rá... ez baromság. Elég szomorú élete lehet neki, hogy ő így gondolja.


Szerintem egy szál virág, vagy cserepes virág ilyenkor elég. Mi nők nagyon tudunk örülni ilyen apróságoknak is, főleg ilyen szürke esős időben :)

2016. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem állj elébe és mond a következőt neki:

Anya, mostantól tanulni fogok. Ez a legolcsóbb, s szerintem ezzel szerzed neki a legnagyobb örömet.

2016. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rendes Fuji foto centrumban hívass elő 10X15 méretben olyan képeket amiken ketten vagytok, előtte Photoshoppold meg hogy szépen a közepén legyetek ti ketten, ebből 3 - 4 db különféle egy A3 lapra ragasztva és egy Tesco-ba kapható képkeretbe beletéve, alá írva szépen gyöngy betűkkel naggyal a saját kézírásoddal, hogy A világ legjobb anyukájának! Szem nem marad szárazon. Meg egy Ferrero Rocher is kell azért ....... :P A siker garantált. Szépen becsomagolod a képet!!! Tuti jó.
2016. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!