Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Ötvenezer forint értékű...

Ötvenezer forint értékű ajándékot kaptam a vőlegényemtől nőnapra. Nem túlzás ez?

Figyelt kérdés
A nőnap mégsem akkora ünnep mint egy évforduló.

2015. márc. 8. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem dicsekvés ez?
2015. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
pont ezt akartam én is írni mint az első :D
2015. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
96%
Én "csak" egy lábmasszázst kaptam a férjemtől, de ez minden pénzt megért..:)
2015. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

És mi az amit kaptál?

Ha szeret, akkor egyáltalán nem túlzás!

2015. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

Én 3 éve egy új ford focust kaptam férjemtől karácsonyra.

Az 50.000ft nőnapra éppen megüti a szintet, de inkább kevéske.

.

2015. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
93%
Nem értem a probléát, feltételezem, ha a vőlegényed, nem ez az első nőnap/ünnep akármi, amire ajándékot vesz neked... -ha eddig viszont max 5ezerért vett akármilyen alkalom is volt, biztosan furcsálnám honnan lett ennyi pénz erre, de ha eddig is ezen a színvonalon kaptam ajándékot nem lepődnék meg.
2015. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
71%
7-es vagyok, az 5-össel értettem egyet, csak közbeírtak.
2015. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Én gazdagabb,vagy mondjuk így, a barátnőmhöz képest tehetősebb vagyok, a barátnőmék szülei tele vannak adóssággal,de egy virágot kapott és egy doboz extra minőségű csokit, az egész megállt 3.000Ft-ból.


Ezenkívül kapott tőlem egy vacsorát, ami nekem végül nem került semmibe, mert egy hatalmas asztaltársaság ült mellettünk,és a végén, mikor távoztak, kifizették az én cechemet is(égett utólag a pofámról a bőr, de most mit csináljak?!).


Amúgy nekem is a dicsekvés jutott erről eszembe... Nem fel akart csak vágni a kérdező.

2015. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem célom mások pénztárcájában turkálni, de ha van miből költenie, akkor nem sok, ha ennyit szánt rá. Mi ennyit nem tehetnénk meg, nekünk nagyon sok lenne.
2015. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kimentünk a kertjébe és rámutatott öt szál hóvirágra, hogy azok mostantól az enyémek. Utána lehet nézni. A hóvirág árfolyama manapság 10.000-Ft/szál.
2015. márc. 8. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!