Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Mi a túró az a nőnap?

Mi a túró az a nőnap?

Figyelt kérdés

egyedül vagyok a gyerekeimmel, a nőt mit kihasználandó réteget hadd ne ecseteljem nekik...

Magyarországon nőnek lenni szívás ha anya vagy és magadra maradsz...


no sebaj ebben a hónapban is kell valamit keresni a virágosoknak...


2016. márc. 3. 00:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1

[link]

2

Mindennek oka van!

2016. márc. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
"egyedül vagyok a gyerekeimmel" Ez nagyon sajnálatos de ettöl miért ne lehetne nönap?
2016. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a nőnap egy olyan nap, amikor egy gyermekeit egyedül nevelő nő is kaphat ajándékot olyanoktól, akitől egyébként félreérthető vagy ciki lenne.
2016. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen keserűség mellett akár karácsony is lehetne...
2016. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha nőnapkor így kiakadsz valentin napkor elkezded csomózni a kötelet?
2016. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Az ilyen megkeseredett emberektől mentsen az ég mindenkit...


Szegény gyerekeid.


Azt mondjuk legalább értjük, miért maradtál egyedül.

2016. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem a logikát. Szívás, persze, sajnállak is, de mi köze ennek a nőnaphoz?

Valentin napon a szerelmeseket szidtad, csak mert te egyedül vagy? vagy hogy megy ez nálad?

2016. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére az én páromnak nincsenek ilyen gondjai.

Ő tudja mi az a nőnap - bár én igyekszem, hogy számára az év minden napja az legyen.


"Magyarországon nőnek lenni szívás ha anya vagy és magadra maradsz... "

Megnyugtatlak: mindenhol szívás.

2016. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Blenderman válasza:
100%
Nyilván ki vagy akadva, és jól esett valahol levezetned a feszültséget, ezért tetted fel a kérdést ide. Viszont az eddigi negatív válaszokat ne vedd nagyon a szívedre. A többiek reakcióját is meg lehet érteni. Csak gondolj bele, hogy az egészet Te indítottad el, és csak a negatív hozzáállásodat tükrözik vissza. Alapból szerintem egyikük sem akarna megsérteni. Ki mint vet, úgy arat. Szóval csak próbálj pozitívabb lenni, bármilyen nehéz is! :-) Az látszik, hogy nem a nőnappal van problémád igazából, csak most épp ez van aktualitásban, és a negatív gondolkodásod miatt ki vagy élezve minden olyan apróságra, amit akármilyen kis mértékben kapcsolatba tudsz hozni a problémáiddal. Ha rájössz, hogy a borús gondolatokkal csak bevonzod a negatív eseményeket (és véleményeket), akkor az életed már ettől gyökeresen megváltozhat! (Nem vagyok se pszichológus, se pszichiáter, de az biztos, hogy a rossz gondolatok még nem használtak senkinek).
2016. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%
Nem foglalkozok ilyen ökörségekkel, azt se tudom mikor van.
2016. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!