Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Ha attól a férfitól nem kapok...

Ha attól a férfitól nem kapok köszöntést nőnapon akivel három hete rendszeresen randizom figyelmetlenség tőle?

Figyelt kérdés
Szóval én egész kislány korom óta mindig kaptam a családtól virágot ha nem is adna de azért a köszöntést Elvártam volna.Viszont ha ez a pasi nem vesz jogosan eshet rosszul? Nap végén megemlíthetem neki,hogy rosszul esett a figyelmetlensége? Es ha igen mégis hogyan közöljem?
2016. márc. 8. 13:07
 1/9 anonim válasza:
0%
Tudod az ilyen pasi szora sem erdemes > de hagyd is ott mert bunkocska a draga :(
2016. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:

????

Hol van még a nap vége? Ezen görcsölsz egész nap?

2016. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én párom nem egy virághozós típus. Rendszeresen elfelejti, annyira biztos vagyok benne, hogy ma is elfelejti... : ) De reggelire csomagolt nekem szendvicset és tegnap este melegített nekem vizet a kádba magától, mert kifogyott a bojlerből a melegvíz. Minden reggel ágyba hozza nekem a kapuccsinómat, nem tudna úgy elaludni, hogy ne adjon csókot, ne öleljen át. Ugyhogy nekem tök mindegy hoz e virágot. Sok férfi meggyőződésből nem hoz, mert régi éra elrendelt szokásának tartja, amellyel ő nem tud azonosulni. Szóval ne bántsd, ha máskor amúgy rendes. Leüvölteni semmiképp ne üvöltsd le, mert akkor egy hisztis kis p...a vagy, és egy kapcsolat megítélésében egyáltalán nem számít, hogy a pasi hoz e virágot vagy nem. Ez attól is függhet, hogy otthon mit látott, látta e az édesapjától, hogy ezt teszi vagy ott is kimaradt. Ha kimaradt, nem várható el tőle sem, mert nem látta senkitől a jó példát. Szóvá lehet tenni másnap, hogy jól esett volna, de azt is hozzátenném, hogy de ne higyje, hogy ez neked akkora probléma, mert tudod, hogy szeret, de nagyon vártad tőle, mert a sok más pasi nem számít ha felköszöntenek, neked csakis ő számított volna. De ismétlem, finoman...
2016. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, Valentin-napon is mindig a férfiak tegyék ki a lelküket, nőnapra is kapjon minden lány ajándékot az összes létező férfi ismerősétől, a többi ünnepről nem is beszélve.

Én nőként mondom, hogy túl sokat vártok el a pasiktól, és túlreagáljátok ezt az egész nőnapot. Ami eredetileg egy munkásmozgalmi tüntetés volt, úgyhogy valójában nőnapon dolgoznotok kéne, és a nők egyenjogúságáért harcolni, nem pedig ajándékokat meg köszöntést követelni.

A pasik, sőt a nők jelentős részének nem is jut eszébe a nőnap, de főleg nem sértődnek meg azon, ha a másik nem foglalkozik vele.

Egy normális, jól működő kapcsolatban a felek amúgy is szeretik egymást, és ezt rendszeresen ki is mutatják különböző formában, függetlenül attól, hogy milyen nap van. Ha már hisztizni kell azért, hogy a másik bármilyen alkalomból felköszöntsön, akkor már baj van.

De 3 hét randizás után nehogy elkezdj neki háborogni, hogy te elvártál volna valami ajándékot nőnapra, mert akkor tuti, hogy többet szóba se áll vele. Én se akarnék ilyen nővel ismerkedni. Örülj neki, hogy a családod van ilyen figyelmes, de ne várd el minden más embertől, hogy ugyanazokat a hagyományokat kövesse, és ugyanazokat a napokat ünnepelje, amiket te akarsz.

1-2 év komoly együtt járás után talán még ez is beleférne, de azért 3 hét után még ne akard neki megmondani, hogy milyen ünnepeket tartson meg.

2016. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:Ez biztos nem igaz,hogy a nők nagyrészének sem jut eszébe a nőnap,legalábbis az én környezetemben nem így van...

Szerintem igenis számítana,így az elején is,engem szinte minden férfi ismerősöm felköszönt egy sima boldog nőnapottal,eléggé érdekes lenne ha pont az nem akivel randizom...Nem is a virágot kell elvárni,de legalább egy felköszöntés illene.

Hát megemlítheted neki finoman hogy jól esett volna,de ha egyébként jól alakulnak a dolgok akkor ne veszekedj,mert lehet így az elején el is tántorítanád attól hogy továbbra is akarjon veled lenni.

2016. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4es.. nem találom a szavakat.. szívemből szóltál!
2016. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem a párom nem vett, pedig 6 éve együtt vagyunk. Tudom, hogy szeret, csak szimplán figyelmetlen. Én most haragszom rá, de te nehány randi után szerintem ne tedd :)
2016. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szándékosan csinálja, akkor van a gond szerintem. Ezek csak ünnepek, sok nő nem is foglalkozik vele, én se nagyon, ha kapok megköszönöm, bár nem igazán vagyok oda a virágokért, a párom viszont nagyon figyel ezekre, pedig megmondtam neki, hogy ne költsön virágra, ha nagyon szeretne valamit adni, felőlem egy bokor ibolyát is kiszedhet a kiskertből, vagy valahonnan, csak ne költsön. Lényegében szép gesztus, de sokszor a költekezés a lényeg szerintem. :( Lehet máshogy fog odafigyelni, olyan férfit is ismertem aki csak akkor tartotta, ha a férfinapot is a barátnője, szóval... :D Bár mivel nem ismer még nagyon, így nem tudhatja, hogy te mit tartasz, szerintem ilyenkor nem árt ha ad valami apróságot, vagy vacsorát rendel/készít, de ez csak a viszonylag nem nagy ismeretlenség okán, nehogy megbántsa a kiszemeltjét.
2016. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De-de pillanat... Elvárod hogy nőnapra adjon valamit amikor férfinap nincs is ??!? Heh majd gondolkodj el rajta
2016. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!