Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Mit tegyek ha anya nem engedi...

Mit tegyek ha anya nem engedi hogy kiszedessem a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Anya azt mondja hogy nem kell ez nekem meg ez butas ág ennyi idősen.Pedig a suliban már minden velem egykorúnak kivan szedve sőt kissebbeknek is.Nagyon zavar nem tudom mi tévő legyek.

14/L



2016. márc. 29. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szép fokozatosan szedd ki.
2016. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Titokban szemöldökcsipesszel próbalgatom...De nem túl sok jelentős eredménnyel.Hozzáteszem ma anyukám elkezdte nézegetni a szemöldököm hogy ugye nincs kiszedve...Agyon cikiznek miatta a suliban de nem érti meg apukámmal együtt.Nagyon rosszul érzem magan ez miatt.
2016. márc. 29. 15:05
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

Kozmetikus 500 Ft-ért kiszedi, szerintem 14 évesen van ennyi zsebpénzed, és ennyi szabadságod is már, hogy egyedül elmehess (akár suli után titokban), ha ennyire borzasztóan fontos neked.

(bár én 23 éves létemre nem szedem a szemöldököm, de adottság kérdése is...)

2016. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Nagyon bánt ez a dolog.Lehet az lesz hogy elmegyek egyedül de félek hogy mit kapnék érte otthon.Bár a lábam szőrtelenítését is titokban kezdtem el és semmit nem szólt senki.De nem tudom nagyon gáznak érzem ezt a helyzetet.
2016. márc. 31. 21:37
 5/20 anonim válasza:
78%
Ugyanabba a szar cipőbe jársz mint anno én. 14 évesen már a legtöbb lány borotválhatta a lábát, de én nem. Szemöldökkel ugyanez volt a helyzet. Anyám ellenőrizte hogy tartok e magamnál borotvát és nézegette a lábam nehogy leszedjem róla a szőrt. Nem volt olyan erős hogy borzasztó legyen de azért rendesen cikiztek miatta mert akármennyire nem erős a szőr, akkor sem láthatatlan. Én fogtam magam és titokban leszedegettem. Hónalj láb és szemöldök. Egyiket se engedték de mit tud csinálni ha már egyszer leszedted? Semmit. Nekem még abba is beleugatott anyám hogy éjszakára ne merjek bugyit húzni a pizsama alá mert megpofoz. Mindenért meg akart pofozni. Ha 14 vagy és nem hagyják hogy ápold a külsőd szard le és csináld titokban. Én örülnék ha a gyerekem csak a lábát akarná borotválni és nem cigizésen vagy füvezésen kapnám. A szüleid ugyanolyan gyökerek mint az enyémek voltak.
2016. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt anno a lábammal.Nagyon sokáig nem szőrtelenítettem miközben mindeki más már igen.Ráadásul nagyon sötét és hosszú szőrszálaim voltak.Aztán megelégeltem ezt a dolgot es titokban leszedtem borotvával.Ami az érdekes hogy semmit se szólt érte mai napig se.Azt hiszem a szemöldökömmel is ez lesz.Még várok vele aztán ha ballagásra se engedi elmegyek egyedül.De nem reménykedek mert a tablófotózásra se engedte és borzalmasak lettek a tablóképeim ez miatt mert nagyon formátlan egyenes a szemöldököm rajtuk.
2016. ápr. 2. 12:54
 7/20 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be kozmetikushoz, nem ajánlom, hogy magadnak csináld. Csináltasd meg, ne feltűnően másra, szép szabályosra. Aztán mikor hazaérsz mi baj lehet? Max. egy veszekedés, leszidás, tart 10 percig ... De utána nem lesz mit tenni így majd lenyugszik neked meg hosszútávra megoldódik a probléma. Menj barátnőddel kozmetikushoz! Semmiképp se barátnő vagy ismerős csinálja az elsőt, bízd szakemberre mert ő egyrészt jól csinálja másrészt látja mit hogy igazítson, jobb lesz mint ha ismerős csinálná. Utána már csak azt kell karbantartanod önként!
2016. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Légy karakán! Jelentsd ki anyukádnak, hogy te divatos nő szeretnél lenni aki követi a divatot és nem egy szőrös nagymama aki bajuszt növeszt vagy összenöveszti a szemöldökét! Mondd meg, hogy te így éreznéd jól magad és kész. Hadd mondjon amit akar... Csak nem akarja, hogy ilyen hamar a pici kislánya nagy lány legyen.... De ez a te döntésed mennél hamarabb elmégy megcsináltatni annál hamarabb nevetsz utána, hogy de be voltál tojva tőle.. Pedig túlleszel rajta és jobban érzed magad utána. Egy két napig feltűnő lesz ki ki pozitív ki negatívnak mondja majd ezekkel nem kell törődni. Ha szerinted jó lesz az számít. Az iskolatársak vélemény NEM! Csak a pozitívak...! Tanuld meg ez a te tested, te életed. Ez még nem károkozás, sőt. :)
2016. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Az en anyukam is ezt szokta mondani de en eggy evvel fiatalabb vagyok es azt mondta hogy ha leszek 14 akkor majd elvisz kozmetikushoz.Szoval vagy kivarod hogy megengedje vagy asarkadra allsz es megmondod neki hogy te igenis igy nem erzed jol magad a borodben! Esetleg ha eleg bator vagy kiszedeted vagy kiszeded. Sok sikert :) !!!!!
2016. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 HaEv válasza:

Drága Kérdező!

Ha fekete hosszú szálú a lábszőrzeted, akkor esélyes lehetsz arra, hogy szemöldök ügyben az én dzsungelemet ESETLEG (!) hajazd. :D

SZEDESD KI! Először tényleg kozmetikussal, csináljon szép formát neki, aztán 2-3 naponta szedd utána. Ha anyu elveszi a csipeszt, cérnával is lehet csinálni, könnyebb és egyenletesebb is.

A sok duma után kb. 5. perctől kezdődik a lényeg!

https://www.youtube.com/watch?v=8LoOqTouoLM


A hónalj szőrtelenítése érésben levő kishölgynél már nem hiúsági, hanem higiéniai kérdés! Anyud ezt ha nem tudja, akkor hagyjuk...


Azonban a kiscsajoknak a suliban üzenem: az merjen csúfolni téged, aki szembeszállt már anyukáddal! Ha nem hagyják abba, mondd meg nekik, hogy rájuk uszítod anyut! :D Jó ez vicc, de tényleg nem kell velük törődni - és tudom, az egész helyzetben ez a legnehezebb. De hidd el - én mindig a cikizett táborba tartoztam - nem olyan nagy dolog agyatlan plázabarbik véleményét figyelmen kívül hagyni. Nem érdemlik meg a figyelmedet, ha nem fogadnak el úgy, ahogy vagy. A barátok meg szembe fognak szállni anyuddal, ha azt látják, hogy bánt.


Amúgy meg könnyen el tudom képzelni, hogy nem anyukád szemöldökét örökölted. Ha igen, elég szomorú, ha nem érti fejlődő női lelked. :)


Kitartás!

2016. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!