Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Mit tegyek ha anya nem engedi...

Mit tegyek ha anya nem engedi hogy kiszedessem a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Anya azt mondja hogy nem kell ez nekem meg ez butas ág ennyi idősen.Pedig a suliban már minden velem egykorúnak kivan szedve sőt kissebbeknek is.Nagyon zavar nem tudom mi tévő legyek.

14/L



2016. márc. 29. 13:38
1 2
 11/20 anonim válasza:
80%
F asznak kell kiszedni, ha úgyis visszarajzoljátok??? -.-
2016. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Utolsó, inkább ne írtál volna semmit.

Nem Szedjük ki az egészet, nem is rajzoljuk vissza azokat, amiket kiszedünk. Tudod drágám, formára szedjük és formára is rajzolja az, akinek szüksége van rá, mert például hiányosan nő a szemöldöke.


Kérdező: Én is titokban szedtem ki elsőnek a szemöldököm 15 évesen, valami katasztrófa lett. 500 forintért kiszedik a kozmetikusok, nyugodtan menj el egyhez. Mondd meg neki, hogy csak igazítani szeretnéd, hogy ne legyen nagy összevisszaság. Anyukád maximum egy 5 perc fejmosást tud ezért adni, más nem tehet. De ne hanyagold el magad édesanyád miatt. Én 21 évesen még mindig vitázok vele néha, ha valami alkalomra kisminkelem magam :D

2016. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Anyukád nem szedi a szemöldökét egyébként? Mondd meg neki, hogy ballagásra szeretnél szép lenni és az is leszel. Kérdezd meg, hogy melyik kozmetikust ajánlja és mondd neki, ha nem ajánl senkit, akkor keresel Te. Mondd meg határozottan, hogy zavar és tenni fogsz ellene...
2016. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
azért mert az összeskis qurva szedi a szemöldökét neked nem kell beállni a sorba
2016. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
43%
Ja, attól lesz valaki qrva, mert igényes és nem egy összevisszaságban álló szőrcsomóval él a szeme felett??
2016. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%
14 évesen ne a pitsáját akarja mutogatni és ne ez legyen a legnagyobb baja
2016. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

14 evesen meg nem kell szemoldokot szedni, minek? Talan ferfit akarsz?? :) A fiu osztalytarsak meg szerintem pont leszarjak h milyen a szemoldokod ha amugy jofej vagy. Az h nalad kissebbeknek is ki van szedve, hat.. mutatja a szinvonalat erted..

Ha most kiszeded, 15 evesen majd mini szoknya fog kelleni, 16 evesen meg romma kefelnek a wc-ben dragam (vagy elobb) mert annyira fogsz kelleni nekik, semmi tobbre ebben biztos lehetsz. Aztan kesobb nem fogod erteni miert nem mukodik a szex az eletedben es nyomhatod majd az ocska szoveget amit a legtobb no hogy a ferfiak szemetek, mert nekik csak AZ kell.. Pedig aki kur.vanak oltozik, azzal ugy is bannak.

2016. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Előző kettő: ez csak egy szemöldökszedés, nem tetkó, miniszoknya, cigi attól mert valakinek ki van szedve a szemöldöke 14 évesen nem lesz belőle qurva xd
2016. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Én sem értem anyukámat,az évfolyamból rajtam kívül kb 3 lánynak nincs kiszedve.Nem vagyok k@rva nem is szándékozok az lenni.Ez csak egy szemöldökszedés.Hozzáteszem van egy osztálytársam aki kitűnő tanuló az öltözködése visszafogott.Mégis kivanszedve a szemöldöke.Ez a példa nem azt jelenti hogy én kihívóan öltözködnék még egy szoknyám sincs vagy egy kivágottabb felsőm.A ruhatáram egyszerű nadrágokból és pólókból áll.Nem értem miért kell letámadni ilyen jelzőkkel amikor nem is ismertek.Mindegy is nagyon szépen köszönöm azoknak a válaszokat akik próbáltak segíteni.Sikerült is bátorságot adni köszönöm szépen.:)
2016. máj. 8. 14:00
 20/20 anonim válasza:
de miert faj az anyaitoknak, ha nem vagytok full szorosek? :D nem ertem. (en nem is tudnek bugyi nelkul aludni, foleg ha meg is van)
2016. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!