Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Illik csokit venni nőnapra az...

Illik csokit venni nőnapra az osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés

Szóval tavaly az osztály fiú sereglete megkapta hogy nem férfi, ugyanis semmit nem vettünk nőnapra.

Idén sincs/lesz nagy felhajtás ebből nálunk, a fiúk körében.

Illetve arra gondoltam hogy veszek egy nagy dobozt édességekkel.

Illik édességet venni és adni lány osztálytársaknak nőnapon, vagy inkább hagyjam?



2017. márc. 6. 23:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
A tanárnőknek vehettek 1-1 szál virágot, amit az osztály nevében átad valaki, de a lány osztálytársaknak felesleges.
2017. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
64%
kollektíven vehetnétek, de úgy h csak Te mindenkinek sztem fölösleges.. akkor meg a fiú osztálytársaidtól fogod megkapni h micsoda kis puncsos b**i vagy :D :D én a helyedben annak adnék csak akivel jóban vagyok vagy megakarom dugni :) de persze csak privátban adnám oda, hogy a többiek azért ne érezzék szarul magukat :)
2017. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
És te mit kaptál tőlük férfi napra ? Ha semmit, akkor nincs miről beszélni. Ők ennyi erővel nem nők.
2017. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
77%
Hűha micsoda válaszok!Ha úgy érzed megérdemlik és kedveskedni szeretnél nyugodtan vigyél nekik egy kis csokit biztos örülni fognak neki.Vagy egy doboz desszertet amiből megkínálod őket.
2017. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyik kérdésnél olvastam, hogy a fiúk, kisfiúk semmit nem érdemelnek férfi napra, mert nekik gyereknap való, mivel nem férfik. Akkor a kislányok, lányok milyen alapon kapjanak nőnapra bármit is ?
2017. márc. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!