Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nem vettem anyának nőnapra...

Nem vettem anyának nőnapra virágot és most nagyon mérges rám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Hazajött és csak sírt, hogy Ő nem erre nevelt. Elvágtam magam teljesen nála azt mondta.

2016. márc. 8. 17:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
65%

Ez kamu?

Mert ha nem akkor nagy gondok vannak anyáddal...

2016. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
És ezt tavaly még nem tudtad? Találj már ki izgalmasabbat.
2016. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Mondd, hogy egy esti közös pizzázással akartad meglepni.
2016. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
25%
Nőnapra én se veszek senkinek, mert hülyeségnek tartom ezt is meg a Valentin napot is. Nem is értem a sértődést, anyák napja esetén még megérteném vagy szülinapnál, de ez csak egy nyamvadt nőnap, ennyi erővel én is felháborodhatnék, hogy miért nincsen férfinap, de nem teszem, mert nem várom el, hogy a semmiért ajándékot kapjak...
2016. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Ez nem kamu, most vagyunk túl egy váláson és anyukám kicsit belebetegedett, depressziós lett
2016. márc. 8. 17:28
 6/12 anonim válasza:
92%
Ha komoly a kérdés, akkor pl főz valamit vacsorára. Hátha örülne egy kis rántottának, stílusosan tálalva, amit te készítettél, csak hogy érezze a törődést.
2016. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
93%
Nyilván ez csak részben az oka annak ,hogy kiborult. Hiszen most vált.Magyarázd meg ,hogy neked nem kell nőnap ahhoz ,hogy nagyra tartsd ,mert ilyen alapon minden nap vihetnél virágokat.Valamivel engeszteld ki.:) Egyébként hány éves vagy?
2016. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
18/F, pedig ma felvettem az ő kedvéért a szalagavatós kitűzőt, mert aggasztotta, hogy nem hordom
2016. márc. 8. 17:36
 9/12 anonim válasza:
88%
Előző vagyok: Majd megnyugzik hidd el. Támogasd amiben csaktudod,éslégy türelmes!
2016. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
75%

Lemész a legközelebbi virágboltba, és hozol egy virágot, ami anyád kedvence. Ha nem tudod, mi a kedvence, hozol valamit, ami nem vörös rózsa, és egy szál valami. Pl: Gerbera.


Ha nincs a környéken virágbolt, akkor hozol egy csokit, pl. Mon Cheri, lehetőleg legyen rózsaszín a csomagolása, 4 darab ha egybe van csomagolva, azt 1000 alatt meg lehet úszni.


Azzal amiket mond, azzal meg nem foglalkozol, mert semmilyen hibát nem követtél el. Elengeded a füled mellett az olyanokat, hogy "elvágtad magad", mert ez hülyeség. Ki van borulva, de nem te vagy az oka.


Az én anyám is terrorban tartott egész életemben a különböző ajándékait illetően, és soha semmi nem volt jó. Ezt sajnos csak így lehet kezelni, hogy hozol valamit mutatóba, aztán, ha nem tetszik, közlöd, hogy ne kössön bele, mert nem illik.


27N

2016. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!