Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti már voltatok úgy, hogy...

Ti már voltatok úgy, hogy nagyon szerettetek volna elmenni valahová szilveszterkor, de a baráti társaság nem hajlik semmiféle szilveszteri bulira. Kivel mennétek, hova fordulnátok, hogy akár egy ismerős vagy ismeretlen elmenjen veled?

Figyelt kérdés
Érdemes egyedül elmenni valahová?

2019. nov. 24. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem nem volt még ilyen, nincsenek barátaim.
2019. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a párommal vagyok így. Nagyba eltervezem, hogy megyek valahova aztán semmi sem lesz belőle. Azóta direkt úgy tervezem, hogy otthoni progit
2019. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oh, hát az sem kellemes
2019. nov. 25. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra itthon a legjobb :=)

A szomszédban lakik egy 2 gyermekes, elég balfsz apuka aki minden évben vesz tűzijátékot, de az amennyit leszenved vele, öröm nézni:)

Eltervezi, hogy éjfélkor fellövi, kiáll az udvarra 23:55 körül, aztán mire valójában feltüzeli, kb 0:55 lesz, addig bajlódik vele... Tavalyelőtt miatta tűzoltókat kellett hívni😄


Tavaly karácsonykor az utánozhatatlan 2,5 óra hosszás faállítását nézhettem végig.. Fergeteges volt ahányszor hasra esett, meg a kezét elvágta😂😂

Alig várom, hogy újrakezdődjön minden, szombaton a ház tetőn fog alkotni, hogy kitegye a fényfüzért,már előre megvettem a sört meg a popcornt a mozihoz😂😂 Ráadásul 4D😂

Már csak emiatt se mennék sehova:)

2019. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Minden évben szinte, de már nem valószínű hogy valaha is megyek, nem szeretem a részegeket.
2019. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!