Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Más is unatkozva fogja eltölte...

Más is unatkozva fogja eltölteni a Szilvesztert, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim gondolom jól leisszák magukat és bulizni fognak. Én meg itthol leszek és nem csinálok semmit.

2019. dec. 31. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
én is úgy fogom tartani sajna
2019. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát csinálj valamit! Ha nem akarnék semmit csinálni, akkor ülnék otthon, azt is lehet.
2019. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miert nem mesz az osztalytarsaiddal?
2019. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is unalmasan fogok
2019. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Me too 16l
2019. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is halálra unom magam, pedig nem vagyok egy "forever alone", most mégis lemondta mindenki a bulit.

19/L

2019. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Remélem, hogy jó mélyen kialudtad magad! Máskor nem biztos, hogy lehetőséged lesz ennyire hosszasan pihenni!


Ha az iskolai időszak túl sok életenergiát von el, akkor meg főleg ki kell használni ezeket az értékes órákat/napokat.


Testet-lelket üdít fel egy kiadós szunyókálás. Kifejezetten hétköznapi túlhajszoltság elleni védelem a megfáradt szervezetnek.


Próbáld meg másfajta szemszögből szemlélni a történteket! :)

2020. jan. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem leszek egyedül,velem lesz a két kiskutyám,rájuk vigyázok,és nem fogok unatkozni,mert beszélgetek velük hogy ők se unatkozzanak,inni is alma kölyökpezsgőt iszok,mert alkoholista vagyok és nem szabad nyúlnom alkoholhoz.
2020. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!