Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszteri buliba kaják?

Szilveszteri buliba kaják?

Figyelt kérdés
Milyen nasit, piát vigyek szilveszteri buliba? pl sütit vagy édességet sósságot mondjatok példákat nincs ötletem :D

2020. dec. 27. 02:28
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Szilveszteri bulit nem tanácsos tartani.

Számíthatsz arra, hogy ha nem bírtok magatokkal, mert biztos, hogy nem bírtok, isztok, zajongtok, a rendőrök becsengetnek, és úgy megbüntetnek,

hogy nagyon drága lesz.

2020. dec. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Mindent.

Pia amit szerettek, bírtok. Nálunk a sör, bor, cider alap szokott lenni, ezeket szeretjük.

Nasinak meg szintén amit szerettek. Pizza, chipsek, szendvics stb.

2020. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
51%
Mi koktélszenyát veszünk, minden évben. Nem olcsó, de szerintem ez tipikus szilveszteri kaja.
2020. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
sajtos rúd, sütiből kókuszgolyó (egyszerű, 1 falatnyi és ha kicsit pereg is a kókusz, annyira nem morzsál). Én is a mimi szendvicseket ajánlom.
2020. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
normális kaja mindenképp legyen,valami virslis cucc.vegyél csipszet,most akciós a lidlben.csinálj csokis rumos kókuszgolyókat,ezt nem kell sütni.a pia meg mindegy,ami eszedbe jut..
2020. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Retro szendvicset, tipikus kolbász, főtt tojás,ubi, reszelt sajt. Esetleg valamilyen sós pogácsát. Vegyél leveles tésztát,abból nagyon sokféle variációt lehet csinálni,pl. Virslis falatkák. Ha neten rakeresel, találsz pár ötletet. Ha nincs kedved, időd sütni,akkor marad a szendvics, chips,ropi és társai. Vagy tortilla chips,és ahhoz is lehet venni öntetet vagy saját kezűleg csinálni mellé valamit.
2020. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
mi malacot sütünk majd az erkélyen :D
2020. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Hidegtalat szoktam csinalni az apro sos/edes sutit meg megveszem valami jo cukraszdaban.
2020. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

A lényeg :


JAGERMEISTER 💯

UNICUM 💯

JIM BEAN 💯

WHISKY 💯

TORLEY FORTUNA 💯


Ez a lényeg..💯💯💯


Kaja : elég lenne felsorolni.. Legyen egy szekérrel..


Na meg ne felejtsd el ezt se : PINA 💯💯😋


KAJA PIA PINA 😋😋😜



Ez a lényeg...


Legyetek szerencsések..

BUEK

💯😜

2020. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!