Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Bárki elhiszi még ezt a...

Bárki elhiszi még ezt a nevetséges álhírt, amit bulvártévék minden évben, menetrendszerűen produkálnak, a petárdákkal elüldözött kutyákról ?

Figyelt kérdés

Elöször is, a villámlástól miért nem félnek ugyan ezek a kutyák ???? Abból miért nincs drámai álhir minden honapban ?

És mégis ki a fene számolna a koborkutyákat ? És honnan lehet tudni, hogy mitől menekült el a kutya, minden koborkutyát kihallgatnak ? És egyáltalán, 20 évnyi hisztériázás után, KI AZ AKI még mindig nem zárja be, nem köti meg a kutyáját ilyenkor, hanem lazán szabadon engedi az utcán, ami amúgy is tilos lenne ??

Szóval közröhej ez a nevetséges színjáték amít minden évben eltúlzott drámai ripacssággal adnak elő a bulvártévék, mintha ez egy valódi probléma lenne.



#kutya #petárda #bulvártévé
2021. jan. 5. 13:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%
Én nem. Ha már nekiállok regényt olvasni, azt más író művével teszem.
2021. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Jake Paul ***** válasza:
Ki olvassa ezt végig? :-D Én a tiédet végigolvastam az a minimum hogy te is az enyémet és értelmezed : Ha már olyasmiket állítasz elvakultan amit pofon egyszerű megcáfolni akkor ne csodálkozz hozz kapsz rá reakciót ;) Ne parasztkodjunk ha valakinek nagy a pofája legyen is mire.
2021. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Jake Paul ***** válasza:
Vagy netán tudod hogy nem igazán lenne igazad azért se mered elolvasni és a linkeket megnézni? Igen érdekes tegnap még valaki ólajtó méretűre nyitotta a kicsi száját meg lökte az elvakult hülyeségeit majd amikor ezt egy másik ember érvekkel alátámasztva + bizonyítékokat felmutatva rácáfol erre hirtelen jön a szokásos rinya meg hárítás hogy ezt én nem olvasom el csicskalángos stílusban :)
2021. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem, mi egyszerűen túl műveletlenek vagyunk hozzád képest.
2021. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Jake Paul ***** válasza:
A műveltség az hogy nem olvassuk el az érveket meg bizonyítékot és nem nézzük meg a bizonyíték videót sem amit linkeltem ? Hát ha ez nektek műveltség akkor gratulálok mert ez gyáva gyerekes beszari sunyi hozzáállás semmi több nem műveltség a művelt akkor lennél ha vissza is tudnál rám cáfolni érvekkel alátámasztva ;)Ami nem igazán megy de okosabbnak tetetni magad ész érvek ellenében az aztán megy!
2021. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

MűvelETLENséget írtam. 2 szótaggal több. Műveletlenek vagyunk. De nem tudom, ezután téged hová soroljalak, ha ezt az egymondatos választ sem sikerült figyelmesen értően elolvasnod.


Vajon most akkor 15-ös kommentedet magadra is érvényesnek gondolod? 🤔

2021. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Szerintem egy mezei troll.


Hogy van ennyi felesleges szabadidőd? Örülnék, mint majom a farkának, hacsak feleannyi felesleges szabadidőm lenne, mint neked...

2021. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Jake Paul ***** válasza:

A kérdésre még mindig nem kaptam választ csak egy bakira való beszólásért de mi lenne ha a fő érvekre válaszolnátok ,kihozol egy bakit hu de jó ügyes vagy valóban ott azt elkurtam , de azt hogy még mindig hárítasz ez a kedves 4 - esre vonatkozik eléggé szégyen.

Vajon most akkor 15-ös kommentedet magadra is érvényesnek gondolod? Köze nem volt a 15 komentnek egy rossz szó írásához felétek én senkit sem baszogattam csak azért valakit mert elírt valamit , van ilyen mind emberből vagyunk de az hogy megy a hárítás ezerrel majd a négyes tegnap itt mondogatta bőszen hogy mi mit okoz és hogy mi miért van betiltva szerinte , majd az ellenérvre válaszolni sem mer az igen nagy szégyen meg gyávaság.

2021. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ne etessétek a trollt!
2021. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem elírtad, hanem félreolvastad. Én szerényen azt írtam, ehhez túl műveletlenek vagyunk. Neked ez nem felelt meg. (Egyébként nem 4-es voltam.)
2021. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!