Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Bárki elhiszi még ezt a...

Bárki elhiszi még ezt a nevetséges álhírt, amit bulvártévék minden évben, menetrendszerűen produkálnak, a petárdákkal elüldözött kutyákról ?

Figyelt kérdés

Elöször is, a villámlástól miért nem félnek ugyan ezek a kutyák ???? Abból miért nincs drámai álhir minden honapban ?

És mégis ki a fene számolna a koborkutyákat ? És honnan lehet tudni, hogy mitől menekült el a kutya, minden koborkutyát kihallgatnak ? És egyáltalán, 20 évnyi hisztériázás után, KI AZ AKI még mindig nem zárja be, nem köti meg a kutyáját ilyenkor, hanem lazán szabadon engedi az utcán, ami amúgy is tilos lenne ??

Szóval közröhej ez a nevetséges színjáték amít minden évben eltúlzott drámai ripacssággal adnak elő a bulvártévék, mintha ez egy valódi probléma lenne.



#kutya #petárda #bulvártévé
2021. jan. 5. 13:20
1 2 3
 21/27 Jake Paul ***** válasza:
Nem elírtad, hanem félreolvastad. Én szerényen azt írtam, ehhez túl műveletlenek vagyunk. Neked ez nem felelt meg. (Egyébként nem 4-es voltam.) Akkor nem is veled van a gond akkor nem rád vonatkozik ez az egész. Akkor vedd úgy nem szóltam mert nekem a 4 essel van tisztázni valóm e téren nem veled csak azt hittem te is szórakozol persze ha nem hoztál fel semmit ez ügyben akkor nem is kell rá reagálnod ez alap.
2021. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Jake Paul ***** válasza:
Ne etessétek a trollt! Milyen trollt? négyes kedves komentjére reagálás és vélemény kifejtés ész érvekkel nem trollkodás! Én azt mondom ha valakinek nagy a szája akkor legyen is mire.
2021. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ennyire összeszedetlenül fogalmazol? Nem menne egy kommentbe? Amit az írt, akire reagálsz, azt illene idézőjelbe helyezni, illetve akkor már az egészre reagálni, mert a szövegkörnyezet sem mindegy, bár itt kivételesen mindegy volt. Az idézőjeles rész alá jöhet a válasz. Ennek, ha már vitába kezdesz alapvetésnek kellene lenni.


Nem létezik, hogy ennyi szabadidőd legyen. Troll vagy! És én nem írok többet, mert nem etetlek.

2021. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Jake Paul ***** válasza:
Nem létezik, hogy ennyi szabadidőd legyen. Troll vagy! És én nem írok többet, mert nem etetlek ? Troll az eszed tökét amúgy csak azért mert te nem tudod beosztani a szabad idődet azért már valaki troll? Meg szabadságon is vagyok van időm bőven majd ha nem lesz akkor nem írok :D Amúgy meg gondolod egy troll írna ennyi oldalt hogy trollkodjon? Nevetséges egy troll se csinálja ezt. Én komolyan összeszedtem ész érvet ,videót tapasztalatot politikai hátteret ez nem trollkodás.
2021. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Már csak azért sem olvasom el, mert kib@szottul frusztrál, hogy nem tartod be a nyelvtani helyességet, az igényes formát, a vitai alapvetéseket és az érvelési szabályokat és az egész egy lókuki ez miatt. Én egy ilyen hányadékot, ha levélben írnál, fognék és kihajítanék a szemétbe úgy, hogy a megszólításig sem jutok el. Tényleg érthetetlen és logikátlan, amit írsz. Először is még mindig alapelv, hogy mondatokat, csak szövegkörnyezettel idézünk. Másodszor egybe van ömlesztve az egész és egyszerűen undorító ránézni.


Én kiválóan be tudom osztani az időm, de még így sincs ennyi időm a hülyeségre és az nettudósok és fotelforradalmárok gyűjtőhelyére. Neked borzalmas életed lehet...


Lássuk miért is vagy troll: A második napja, féléves, téli kérdés alatt, a nyár első felében, undorító stílusban arról próbálsz velem és rengeteg törvényhozóval, orvossal, tűzszerésszel vitatkozni, hogy veszélyes-e a petárda, illetve arról próbálsz meggyőzni, hogy a SAJÁT tapasztalatom ne higgyem el, amit minden évben átélek. Tudod honnan tudom, hogy hangosabb a petárda és hogy jobban fél a kutya? Hát látom és hallom b@sz meg, amikor elmennek ezek a suhancok! Örüljenek, hogy (eddig) még nem jelentettük fel őket. A szomszédságban több helyen tűzijátékoznak és rakétáznak, mind Szilveszterkor/újévkor, mind Szent Ivánkor, mind augusztus 20-án. A házunk hangszigetelt, a kutyusom kiválóan elvan. De amikor ezek a suttyók elmennek, akkor mindig ugat, ugrál össze-vissza sőt volt, hogy könnyeket (!) sírt a kutyám, mert annyira rettegett a hangoktól és a robbanásoktól. Fiatal vagyok, de én sem most jöttem le a falvédőről!

2021. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

*emiatt


Nyomorult automata javító...

2021. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Jake Paul ***** válasza:

Hát mi ez a nagy kikelés? :) Úgy tudtam a gyak kérdéseknél nem muszáj szépen írni kedves 4 es ,de jól van akkor megpróbálok a kedvedért : szebben és tagoltabban írni .


(Tudod van olyan hogy diszgráfia diszkalkulia nekem sajnos ez van bocs hogy senki sem tökéletes ) amúgy ha ezt bemásolom egy szövegkörnyezetbe akkor megy a tagolás csak éppen a gyak kérdéseknél elég szűk ehhez a hely és gondoltam így is bárki megértheti :


No de akkor megpróbálom tagoltabban kifejteni hogy ne folyjon össze : idézlek akkor téged: Undorító stílusban arról próbálsz velem és rengeteg törvényhozóval, orvossal, tűzszerésszel vitatkozni, hogy veszélyes-e a petárda, ?


Nos nézzük : Orvos ,tűzszerész, : Nem kompatibilis ebben a témában mivel ez nem a szakmájuk így nem értenek ehhez , más felől

Házikészítésű tűzijáték vagy petárda ugyan úgy csonkol egy orvos nem ért hozzá hogy megmondja hogy azt milyen eszköz csinálta (Ha maga a sérült sem mondja el neki )

vagy második eset ha :

(bolti vagy nem bolti ,illegális vagy legális) nekik minden ugyan úgy petárda nem értenek ehhez. (orvos a szakmájához ért)


Tűzszerészetet is kevered : A Tűzszerészet bombák hatástalanításánál segít, meg a nagy erejű robbanóanyagoknál nem a pyrotechnikánál ott a pyrotechnikus van jelen. (Petárda ,Tűzijáték pyrotechnikai eszköz)


Törvényhozó meg eleve szintén magyar országon elfogult e téren nem képviseli a tisztán látás lehetőségét sem , valamint a tisztességes törvényeket sem : Ha a petárda annyira veszélyes akkor máshol se lenne engedve a petárda használata.


Mivel magyarázod hogy érdekes a Lengyeleknél, Cseheknél, Szlovákoknál , Osztrákoknál, Olaszoknál, Belgáknál, Németeknél, Spanyoloknál,Románoknál és még sok máshol lehet petárdázni?


Biztos az egész világ hülye és mi vagyunk normálisak igaz?


Szeretném ezt megkérdezni ha már azt hiszed hogy itt hú de jó törvények vannak. Akkor ezt mivel magyarázod ?


Én meg értem amit tapasztaltál kutyád esetében de erre a kérdésemre felelj kérlek.

Biztos ezt annál az ezköznél tapasztaltad amihez ennyire görcsösen ragaszkodsz?


Ezt az egy videót tekintsd meg és ha valóban ez az , akkor bátran mond meg komentben hogy igen ez az!

A brutális és gyilkos hagyományos petárda : https://www.youtube.com/watch?v=XM9D4Xr0s8k


(Igyekeztem úgy írni hogy olvasható legyen )

2021. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!