Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogy telt 2022 első órája?

Hogy telt 2022 első órája?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Kb. háromnegyed egykor kezdtem érzékelni, hogy alábbhagyott az emelkedettebb lelkiállapotom. Talán belerázódhattam 2022.-be tudatilag.


(Pont éjfélben ébredtem meg mélyebb alvásból és majdnem azonnal imádkozni is kezdtem, hogy jobb évem legyen, mint az előző.)


Más esetekben - az elmúlt években - templomokban töltöttem a szilveszter utolsó perceit, de 31.-én délután már háromnegyed ötkor olyan két petárda durranást érzékeltem az utcán, hogy nem bírtam volna kimenni.

2022. jan. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Filmet néztem, de nem volt jó, félbehagytam. Most indulok zuhanyozni.

BÚÉK!

2022. jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jól telt. Egy ideig még mondtuk a családdal, hogy már X ideje 2022-őt írunk, még most is kicsit "sokkol", hogy már több, mint az év első napjának negyede eltelt, úgy, hogy még csak most volt, nem régen 2021 fele. :-) Néztük a TV-ben a visszaszámlálóórát, ugrottunk a kezünkben pénzzel, meg agyagkismalaccal, koccintottunk felhívtuk felköszönteni a családtagokat, kimentünk az utcára megnézni mások tűzijátékait, majd mi is "pirotechnikáztunk" egyet, aztán ettünk lencsét, malacot, meg virslit. Aztán kezdetét vette a buli, ami még igazából most is tart. :-) Mindjárt megyek fürdeni, mert a hagyomány szerint, aki hajnalban fürdik és arcot most az szép és szerencsés lesz. Utána még egy kicsit el leszek és nyugovóra térek és jön az alvás, amit valószínűleg délután is megismétlek. :-D


BÚÉK! :-) Boldog, sikerekben, egészségben és szeretetben gazdag, szép új évet mindenkinek!

2022. jan. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!