Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Kinek hogyan telt 2022....

Kinek hogyan telt 2022. majdnem 30 első órája?

Figyelt kérdés

Én majdnem "eljegyzés" közelbe kerültem este 19 órakor, telefonhívás alkalmával. Kicsit "sokkot" kaptam.


Úgy tűnik olyan belső tulajdonságokkal lehet ilyesmit "elérni", ha túl türelmesek vagyunk egy férfi kesergéseihez, esendőségéhez. (Több, mint fél év.) Megértést várt a nehézségeihez és azt kapott tőlem.



2022. jan. 2. 05:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanulással. Vizsgaidőszak van.
2022. jan. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok a minden bizonnyal kiemelkedő szorgalmadhoz 1-es válaszoló! :)


Szabad érdeklődni milyen tantárgyakból vizsgázol és milyen ÉLETHÍVATÁST készülsz a magadévá tenni?

2022. jan. 2. 08:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Elso 30 ora? Kielveztem, hogy 'tavasz' van januarban es szinte egesz nap csaszkaltam a hegyekben ... ma is megyek :)
2022. jan. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló:


Igen, valóban tavaszias, szép idő van. Nagyon jó ilyenkor a szabadban sétálni, levegőzni...

2022. jan. 2. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem húsvétkor idén már 20+ fokok lesznek, nem úgy mint tavaly :/
2022. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A húsvét még egy kicsit távolabb van, de majd az is eljön egyszer.


Nekem inkább a március közepe-vége időszak a jobb. Április-május még elviselhető, a nyár már nem a kedvenc évszakom.


Ui: minden évszakot szeretek, kivéve a nyarat.

2022. jan. 2. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:

#5.

Én azt remélem, hogy 2022-ben végre normális időjárás lesz, fehér karácsonnyal, szellős, napos húsvéttal, meleg pünkösddel, forró nyárral és színes ősszel.


Egyébként nekem eddig jól telt, leszámítva, hogy rákapcsoltam véletlenül az egyik kereskedelmi csatorna híradására, amitől majdnem elhánytam magam. Amúgy vidám és jókedvű eddig. :-)

2022. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!