Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Az embereknek miért van arra...

Az embereknek miért van arra igénye, hogy vagy egy szilveszteri főtéri utcabulin fagyoskodjon vagy egy zsúfolt vizeletszagú discoban bulizzon ahelyett, hogy otthon a kellemes melegben eszeget iszogat tévézget?

Figyelt kérdés
2022. dec. 31. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez csak arról szól, hogy direkt rosszul érezze magát az, aki otthon mer maradni és jól meri magát érezni anélkül, hogy önpusztítaná magát..ennyi..és valójában Te csinálod jól, de el kell hitetniük Veled az ellenkezőjét..(Az más, ha van egy baráti társaság és az összejön, de még ott is sokszor, ha pl. "kilógsz" és Te nem iszol, akkor "ajjajj"..elég hányingert keltő inger-reakció mechanizmusok ezek.)
2022. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez így van. Pedig én nem most voltam fiatal (kb. 80-as években), de én is volt, hogy elmentem ilyen idióta utcai bulis fagyoskodásra, csak hogy ne szekáljon a környezetem (főleg szülők, és ugye anyám a munkahelyemen is kipofázta volna, hogy otthon voltam szilveszter éjjel, és mivel egy helyen dolgoztunk, ciki lett volna.)
2022. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Az eszedbe se jutott, hogy talán hívnak olyan előadót szilveszterre, akit hallani/látni akar?
2022. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat adtok mások véleményére.

Nem mindegy ki mit gondol?


Ha te otthon szeretsz maradni, otthon maradsz. Én pl szeretek menni ide oda. Sosem fogom megérteni az embereknek miért van ez a megfelelési kényszere.


Érezd jól magad úgy ahogy neked tetszik, pont.

2022. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

#4 -es ha túl sokszor tapasztalnád, hogy mások csesztetnek ezért vagy azért, előbb utóbb téged is elkezdene zavarni az, amiért csesztetnek..ez a téma mondjuk annyira nem vonatkozik ide, hiszen engem szerencsére senki nem csesztet (és korábban se), amiért épp egyedül töltöm akár a szilvesztert, akár mást..szóval nekem ez oké..a #2 -esnél is azért spécibb a helyzet, mert ővele még relatíve gyerekként történt és ráadásul az anyukája miatt tette..

Szóval csak ismételni tudom magam, ha nyilvánosan (több ember előtt) csesztetnének már sokadjára ugyanazért a dologért, valószínűleg elkezdenél foglalkozni vele és nem tudnád leszarni (hacsak módodban nem áll elhatárolódni attól a tömegtől végérvényesen). És a gond ekkor sem veled van, de a tömeg nagyon jól el tudja érni, hogy ezt gondold. Ebben a világban élünk (még), elég keserű pirula.

2022. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a fenti két alkalomra általában akkor mennek az emberek, amikor nincs társaságuk. Bár előbbire van, hogy kimennek családok is, de azért nem ez az általános.


Aki köszöni szépen minden szempontból van társasága, van családja/barátai/párja/rokonsága/haveri köre/stb. az nyilván velük tölti. Házibuli, családi összejövetel, kisebb buli, nagyobb buli, ünneplés stb. Kinek mi az ízlése.

2023. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali válasza:
Mert ott jobban lehet csajozni/pasizni? Engem pl csak ez motivált, mikor ilyen helyekre mentem.
2023. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!