Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki mit csinál szilveszterkor?

Ki mit csinál szilveszterkor?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 19:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mivel életem párja dolgozni fog szilveszterkor és este jön csak haza, valamint kilenc körül el is alszik, tévézek, éjfélkor kimegyek az utcára és megnézem a tűzijátékokat:-) aztán megyek aludni.

Életem legboldogabb napja volt, amikor rádöbbentem, hogy szilveszterkor nem kötelező bulizni, piálni, a hajnali mínuszokban hazacaplatni.:-) Azóta minden év vége szuper.

Főleg, mivel január elsején elmegyünk egy gyógyfürdőbe, ahol rajtunk kívül csak egy-két ember lézeng és miénk a medence.

2011. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ma 14:48

Végre, egy épeszű ember.

2011. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:18


Örülök, hogy más is így gondolja:-)

Az az igazság, hogy 30 éves koromig mindig mentünk, pedig mindig utáltam a császkálást a jeges éjszakában, utáltam, hogy körülöttem mindenki csacsirészeg (én nem bírom a piát), utáltam, hogy idegen pamlagon kell aludnom szűkszoknyában, tegnapi fehérneműben, egy vékony pléddel betakarózva. Egyik évben szegény párom összeszedett valami vírust és otthonmaradtunk. Isteni volt kilenckor pizsibe bújni és ágyból tévézni. Éjfélkor megnézni az ablakból a tűzijátékot, utána lefeküdni aludni.

Akkor derült ki, hogy titokban mindketten a hátunk közepére kívánjuk az egész hajcihőt és csak a másik miatt vállaltuk a bulit.

No, azóta akár dolgozik, akár nem, maradunk itthon.:-)

2011. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Debrecenben leszek (ma délután 3kor utazom közeli rokonnal).

pezsgő, éjfélkor tüzijátékot megnézzük és még az erkélyről is látni, és általában nem szoktam elaludni ilyenkor... :DD

(bár mondjuk ha szünet van a suliban mint most akkor van hogy hajnalokig fent vagyok)

2011. dec. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Egy másik világba leszek valami sokmikrogrammos bélyegtől:Ö
2011. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!