Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti is otthon töltitek a...

Ti is otthon töltitek a szilvesztert mint én?

Figyelt kérdés
mit fogtok csinálni?
2011. dec. 31. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ma 21:28 vagyok


Na igen a tévé.Megy,de senki nem nézi.Én itt ülök a gép előtt,a párom a másik szobában ül a gép előtt..Időnként bejön,jól megcsöcsörészik,agyoncsókol,majd vissza a gépe elé..Amikor én megyek át,akkor szintén cicizik egy kicsit..:)Szexelni nem a legjobb megoldás most,mert a 19 éves fiam úgy döntött ma nem megy fel Londonba bulizni,hanem itthon marad..De ő is azt csinálja amit mi.Fent van a szobájában,és a gépe előtt ül..

Ez a nap semmivel sem különb mint az összes többi..Mindig ez van..

Na megyek ,felbontok még egy üveg pezsgőt..Ne menjetek el,mindjárt jövök..:)

2011. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Veled legalább foglalkozik a férjed. Nálunk a Szilveszter még rosszabb a hétköznapoknál is. Én pezsgőzöm egyedül a gép előtt, ő pedig van mikor TV-zik, van amikor meg alszik és rám se hederít. Próbálnám csábítani, menjünk valahova, de hiába, akkor próbáltam szexuálisan is csábítani, simogattam, ez is hiába...

Egy bombázó fiatal feleség...

2011. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hm. Hát, ez a szilveszter kicsit el van cs*szve.

Bár egyedül vagyok, nagyon jókedvűen vágtam neki, mondván, van itthon extra minőségű kaja, működik a tévé és a gyép, végül mégis találtam a harmadik Tescoban száraz pezsgőt, és lehet fagyit enni - vagyis rossz nem lehet.

Aztán a Pókemberrel egy időben rákezdték a petárdások.

Azóta a durrogástól megriadt és fel-alá rohangászó kutyát próbálom lenyugtatni (néha már az az érzésem, kieresztem a petárdásokra, hátha...hogy is fogalmazzak - bosszút áll rajtuk...). Mellette pedig gondolatban jól megkínzom a durrogatókat.

Most elővettem a pezsgőt, a pezsgőspoharat, és gyertyát gyújtottam - lévén már alig több, mint fél óra ebből az évből.

Jövőre bealtatózom a kutyát, és egy aknavetővel járom majd az utcákat :)


Addig is BUÉK mindenkinek :)

2011. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
igen.lementem a VÁCI u. és RAKÉTÁZTAM meg PETÁRDÁZTAM
2012. jan. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Töltötte a fene :D Egy nagyon jó házibuliba voltam, ahol berúgtam (először rúgtam be) és felszabadultam és megkaptam életem első csókját és több is történt annál. Születésnapom volt és így volt jó. Különben is, egyszer megérdemlem. Nem bulizok hetente, nem cigizek/drogozok, osztályelső vagyok, ösztöndíjas, nem lógok a suliból.
2012. jan. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!