Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ha másnál szilveszterezem,...

Ha másnál szilveszterezem, mit illik vinni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátoméknál az a szokás, hogy egyik évben náluk, másik évben pedig a szomszéd családnál töltik a szilvesztert. Idén pont a szomszéd család van soron, én is hivatalos vagyok hozzájuk. Mit vigyek nekik? Sajnos így karácsony után, egyetemistaként nem vagyok túlságosan eleresztve, úgyhogy egy üveg pezsgőre és egy doboz bonbonra gondoltam. Ez elég lenne?

De itt jön a másik probléma: párom szüleivel még nem vagyok olyan viszonyban, hogy mindenkinek ajándékot vegyek, de valami kézzel készült aprósággal meg szoktam lepni az egész családot. Ez a második karácsonyunk együtt párommal, tavaly házi bonbonokat vittem, idén pedig fahéjas forrócsoki port készítettem (barátomnak persze vettem külön ajándékot). Szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek elég ez az ajándék, vagy ha már a másik családnak viszek pezsgőt+bonbont, akkor nekik is illene adnom? Tényleg kevés pénzem maradt már erre, azért vagyok ennyire bajban, pedig szívesen vinnék mindkét családnak!


2012. dec. 27. 18:13
 1/9 anonim válasza:
100%

Ma ha másnál szilveszterezünk akkor sütit és hidegtálat viszünk.Minden család visz egy kis tányér sütit és kajcsit,így nem a házigazdának kell robotolni egész délelőtt.Szerintem ennek tuti örülnének!

Anyósodéknak vigyél egy üveg pezsgőt és le

van tudva :)

2012. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
bonbon?? minek? nem születésnapra mész... vigyél annyi piát amennyit megiszol, plusz vmi hidegtálat, vagy sütit. de bonbont??
2012. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is a bon bon helyett sütit, szendvicseket, salátát, virslit vigyél,amit ott közösen meg is tudtok enni.
2012. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyél egy üveg italt,lehet pezsgő is,bár ilyenkor mindenki azt visz, te vihetsz mást.És mellé valami ennivaló, mondjuk süthetnél sós süteményt, pl pogácsát, sajtos stanglit,sonkás hasét.
2012. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó ötlet lenne a sütemény vagy a kaja, de nem otthonról megyek, hanem 29-én utazom barátomékhoz (150 km) és náluk leszek pár napot, 31-én megyünk át estére a szomszédokhoz. Otthonról nem fogok szendvicseket meg tálca sütit furikázni, más konyhájában meg nem akarok csak úgy nekiállni sütögetni.

Szóval várom a további véleményeket, ötleteket!

2012. dec. 27. 19:04
 6/9 anonim válasza:
100%
Akkor vegyél rágcsálnivalókat, vagy kész aprósütit.
2012. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
patogatott kukorica, rágcsa, pia, hidegtál :D
2012. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hidegtálat vigyél, kis szendvicseket stb.

Nem kell otthonról cipelni, a barátoddal is megveheted és ott megcsinálhatod.

2012. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hubi jager baileys unicum bacardi black whiski
2012. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!